Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 07:27:49

Про відзначення державними нагородами України з нагоди 25-ї річниці незалежності України. ДОКУМЕНТ

23.08.2016   10:49Агенцiя

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №338/2016

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм  постановляю:


Нагородити орденом "За заслуги" ІІІ ступеня

ЖИДЕНКА Андрія Михайловича - головного лікаря Чернігівської обласної лікарні

КОЛЕСНИКА Валерія Дмитровича - члена правління Ніжинської міськрайонної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Чернігівська область


Нагородити орденом "За мужність" ІІІ ступеня

ОЛЕФІРЕНКА Анатолія Миколайовича (посмертно) - жителя смт Дружба, Чернігівська область


Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

ХУТОРНЕНКО Валентину Іванівну - голову правління Чернігівського обласного відділення Дитячого фонду України


Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

РІЗУХУ Інну Миколаївну - волонтера Єдиного волонтерського центру, м.Чернігів


Присвоїти почесні звання:                    

"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

ГОНЧАРЕНКО Марині Анатоліївні - викладачеві комунального вищого навчального закладу "Чернігівське музичне училище імені Л.М.Ревуцького" Чернігівської обласної ради

ШУМСЬКОМУ Миколі Олександровичу - диригентові, режисеру, композиторові, баяністу, Чернігівська область
           

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"

ЗУБУ Валерію Олексійовичу - головному лікареві Чернігівського обласного онкологічного диспансеру


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"

ФЕСЮН Галині Михайлівні - керівникові зразкового дитячого ансамблю народного танцю "Калинонька" Куковецького сільського будинку культури Менського району, Чернігівська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"

КОРЖ Наталії Миколаївні - директорові Ріпкинської гімназії Ріпкинської районної ради, Чернігівська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"

КОЛОШІ Валерію Петровичу - директорові сільськогосподарського підприємства "Пісківське", Чернігівська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"

ГРИГОР’ЄВІЙ Вірі Федосіївні - судді у відставці апеляційного суду Чернігівської області


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"

ПИРІЖКУ Дмитру Олександровичу - директорові Чернігівського міського Центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"

ПЕНСЬКОМУ Івану Івановичу - художникові, м.Чернігів


Президент України  П.ПОРОШЕНКО

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини