Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 02:34:43

"Борітеся – поборете!", – нагадують сподвижники становлення незалежності напередодні її річниці

23.08.2016   09:44Агенцiя

Зустріч голови облдержадміністрації з учасниками боротьби за незалежність України 1989-1992 років відбулася 22 серпня. Разом із головою обласної ради та Чернігівським міським головою Валерій Куліч поспілкувався з поборниками незалежності та привітав активістів зламу епох.

«Відроджена державність України не була дарунком долі чи наслідком збігу обставин – цей шлях був довгим, важким і жертовним, – розпочав своє звернення до запрошених голова ОДА. – Тому маю за честь подякувати вам за ваш патріотизм, відданість та вагомий внесок у становлення української держави».

Голова обласної ради Ігор Вдовенко у своєму виступі наголосив на важливості діяльності чернігівських патріотів, які словом і ділом, ризикуючи бути заарештованими і ув’язненими тодішнім комуністичним режимом, вели невтомну боротьбу за народження суверенної і вільної від імперського гніту нової, незалежної, рівної серед рівних країн Європи і світу, Української держави.
- Віра у силу свободи і незалежність свого народу не дала Україні загинути у страшному полум’ї війн та репресій. Не дасть занапастити себе і на сучасному етапі, коли північний сусід-агресор виношує та всіма силами прагне за рахунок суверенних територій здійснити свої загарбницькі плани щодо відновлення імперії в межах колишніх кордонів, - зазначив очільник обласної ради.

По завершенні виголошення промови Валерій Куліч вручив відзнаки Кабінету Міністрів України та Чернігівської обласної державної адміністрації.

Рішенням Кабінету Міністрів України за значний внесок у державне будівництво, консолідації українського суспільства та з нагоди Дня незалежності України подяку Прем’єр-міністра України оголошено члену правління Чернігівського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Валерію Юрійовичу Сарані.

Розпорядженням голови Чернігівської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, активну громадську діяльність та з нагоди Дня незалежності України Почесною грамотою нагороджено Надію Миколаївну Галковську та Василя Федоровича Чепурного.

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:
Анатолію Тихоновичу Бабкіну;
Анатолію Анатолійовичу Баранову;
Вадиму Хомичу Ванжі;
Олені Михайлівні Васильєвій;
Михайлу Дмитровичу Данилюку;
Василю Леонідовичу Дворянкову;
Миколі Олексійовичу Дудку;
Сергію Вільямовичу Жигінасу;
Миколі Олексійовичу Зінченку;
Віктору Івановичу Канівцю;
Олені Олексіївні Кияшко;
Володимиру Васильовичу Кузьменку;
Ларисі Дмитрівні Куровській;
Жанні Іванівні Лозанюк;
Віктору Михайловичу Молочку;
Аркадію Семеновичу Натаріусу;
Галині Федорівні Нестеренко;
Сергію Олеговичу Павленку;
Івану Федоровичу Панченку.

Відзнаки учасниками боротьби за незалежність України від імені громади міста і області вручили також Чернігівський міський голова та голова Чернігівської обласної ради.

Нагородження активістів супроводжувалося їхніми виступами і промовами, що надало заходу забарвлення своєрідного камерного мітингу. «Борітеся – поборете!», – ці слова Тараса Шевченка стали лейтмотивом зустрічі, настановою досвідчених сподвижники становлення незалежності.

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини