Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 06:07:27

Депутати вже визначили адреси, де завдяки коштам їх депутатському фонду з'явиться новий асфальт

20.08.2016   11:35

Усі депутати Чернігівської міської ради вже прийняли рішення щодо того, на яких саме вулицях і провулках вони хочуть покращити асфальтне покриття, направивши туди половину коштів свого «депутатського фонду».

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради про це сказав начальник управління житлово-комунального господарства Ярослав Куц. За його словами, всі депутати вирішили направити кошти не на капітальні, а на поточні видатки.

Це означає, що кошти будуть витрачатися на поточний ремонт існуючих доріг та проїздів, а не на прокладання нового асфальтового покриття чи його капітальний ремонт.

Такі рішення депутатів міської ради можуть бути пов’язані в тому числі з тою обставиною, що при капітальних ремонтах та будівництві значна частина коштів має витрачатися на виготовлення проектної документації, експертизу тощо. Тоді на самі дорожні роботи залишається вже значно менша сума, якої може не вистачити. Також протягом останнього часу ряд депутатів висловлювали застереження, що для підготовки та проведення капітальних робіт до сезону дощів вже може не вистачити часу.

У будь-якому разі, пропозиції депутатів подані до управління ЖКГ та зараз опрацьовуються.

Як уточнила прес-службі міської ради заступник начальника управління ЖКГ Наталія Плиско, тепер фахівці цього підрозділу з кожним депутатом або його представником будуть виїжджати на вказані в депутатських заявах об’єкти, дивитися обсяги необхідних робіт і складати дефектні акти. Також визначатимуть, чи відповідають обсяги робіт фінансуванню.

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.