Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 04:11:58

Чернігівська міськрада запроваджує централізовані закупівлі, які мають забезпечити економію бюджетних коштів

20.08.2016   09:59

Невдовзі Чернігівська міська рада більшу частину товарів і послуг для всіх своїх структурних підрозділів і бюджетних закладів почне закупати централізовано.

Йдеться про централізацію закупівель палива, паперу, інших канцтоварів, запчастин і шин, комп’ютерної техніки, послуг з ремонту та технічного обслуговування як транспорту, так і комп’ютерної техніки тощо.

За розрахунками управління економічного розвитку міста, завдяки об’єднанню лотів будуть досягнуті значне зменшення ціни та економія бюджетних коштів.

Також проведення централізованих закупівель фахівцями, які займаються цим постійно, дозволить зменшити кількість скасованих тендерів. Адже не секрет, що законодавство у сфері закупівель за тендерними процедурами досить складне і специфічне. І часто-густо розпорядники бюджетних коштів при підготовці документів і проведенні цих процедур допускають якісь помилки, в результаті чого закупівля не відбувається. Доручення організації цього процесу спеціалістам має вирішити ці проблеми.

Згідно з прийнятим 18 серпня рішенням виконкому Чернігівської міської ради «Про централізовані закупівлі за рахунок коштів міського бюджету м. Чернігова», тендерний комітет централізованої закупівельної організації створюється у складі Управління економічного розвитку міста з його працівників. Підрозділ складатиметься з 5 фахівців включно з керівником.

Заплановано, що цей підрозділ почне працювати протягом місяця.

Аналогічні централізовані закупівельні організації вже ефективно працюють у кількох містах України – зокрема, в Черкасах.

Аби дана новація разом з користю не принесла поганих наслідків, у Чернігові централізована закупівельна організація не здійснюватиме закупівель тих товарів і послуг, вимоги до яких є надто специфічними. Зокрема, медичного обладнання, ліків, спеціалізованої техніки, продуктів харчування. Вичерпний перелік таких закупівель (29 позицій) є в додатку до рішення міськвиконкому.
 

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.