Підприємства-банкрути не звільняються від обов’язку виплати боргу по зарплаті
- Підприємства області, що знаходяться у процесі санації чи вже визнанні банкрутами, зобов’язані вирішити питання із заборгованістю по заробітній платі. Над цим працюватиме не лише обласна влада, а й за необхідністю правоохоронні органи, — зазначила заступник голови — керівник апарату ОДА Наталія Романова під час сьогоднішнього засідання профільної комісії.
Приємним початком обговорення стала новина про те, що підприємства українського товариства сліпих уже покрили 82% заборгованості.
Під час засідання було заслухано арбітражних керуючих проблемних підприємств. Зокрема Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння планує виплатити необхідне за рахунок виконання замовлення з ремонту техніки. Наразі підприємству вдалося заробити майже половину від необхідної суми.
Якщо рухатися у такому ж напрямку, до кінця літа проблему буде вирішено.
ПАТ “Будівельна компанія “Домобудівник” знайшло інвестора, що дає шанси підприємству вижити, а для покриття заборгованості буде реалізовуватися його майно. Дата аукціону стане відома найближчим часом.
Борг ТОВ «Ватес» закриють за рахунок ліквідаційного балансу.
Складніша ситуація з приватними підприємствами. Для детальнішого вивчення проблеми залучатимуть прокуратуру.
Загалом сума боргу в області на червень поточного року складає 22,1 мільйони гривень.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49
Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:16
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
18 листопада: цей день в Україні і світі 08:45
День 1363 Російська агресія - Day 1363 Russian aggression
Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50
Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».
Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).