У 206 окрузі народні депутати зафіксували авто з грошима для "каруселей"
Про це повідомляє на своїй сторінці у мережі Фейсбук народний депутат Андрій Лозовий.
"З Чернігова виїхало два автомобіля з грошима, щоб застосувати "карусель" на дільницях. Ми їх зараз ловимо. Попереджаю усіх, хто намагається викривити волевиявлення громадян: буде дуже боляче", - пише нардеп.
Також у повідомленні йдеться про те, що у низці дільниць, особливо у Ріпкинському районі вже зловили персонажів, які під видом співробітників соціологічної служби із списками людей намагаються проконтролювати підкуп виборців.

Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.