Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 13:32:33

Четверо людей, які представляються журналістами "Четвертої влади", їздять по дільницях 206 округу

17.07.2016   11:23Агенцiя

Спостерігачі ОПОРИ зафіксували групу із чотирьох осіб (троє чоловіків та одна жінка), які їздять виборчими комісіями та опитують членів ДВК про перебіг голосування, дуже прискіпливо обдивляються приміщення комісій, ведуть себе зухвало та провокують на скандал.

Зокрема, була зафіксована їх присутність на дільницях № 740694 (смт Ріпки, Ріпкинський р-н) та № 741068 (м. Чернігів, вул. Текстильників, 30).

У журналі присутніх спостерігачів та представників преси на ДВК № 741068  троє з них зареєструвалися як представники газети «Четверта влада»: Віктор Клещук, Алла Клещук, Артут Карапетянц.

Цікаво, що державний реєстр друкованих засобів масової інформації містить інформацію про дві газети, зареєстровані в Україні з назвою «Четверта влада»: "Четверта влада - південь" - м. Севастополь, "Четверта влада. ЗМІ та реклама у Донецькій області" - м. Донецьк.

На дільниці № 740673 (с. Суличівка, Ріпкинський р-н) на дільницю зайшли невідомі люди. Вони відмовилися показувати посвідчення та реєструватися у журналі фіксації спостерігачів. Голова ДВК пригрозила викликати поліцію у разі, якщо ці люди не покинуть приміщення дільничної комісії або не зареєструються у журналі. Невідомі люди покинули приміщення ДВК.

Закон України «Про вибори народних депутатів» частиною 3 статті 34 визначає, що на засіданні ДВК можуть бути присутніми «…представники засобів масової інформації (не більше двох осіб від одного засобу масової інформації)».

 Святослав Бабіля, координатор громадського спостереження у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом 12:11

Протягом останніх днів для міської лікарні № 2, яка першою прийматиме можливих хворих на коронавірус, закупили п’ять нових апаратів штучної вентиляції легень.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 11:04

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

У Чернігові, Ніжині та Прилуках можна шукати роботу онлайн – по карті вакансій міста

У Чернігові, Ніжині та Прилуках можна шукати роботу онлайн – по карті вакансій міста 10:56

Інтерактивною картою вакансій можуть скористатися бажаючі знайти роботу не лише у місті Чернігові, а й у містах Ніжині та Прилуках. Адже заявлені у службу зайнятості вакансії знаходяться у вільному доступі в мережі Інтернет.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 10:40

30 березня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини