Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 13:57:57

У 206 окрузі всі дільниці розпочали свою роботу вчасно та без суттєвих порушень

17.07.2016   11:13Агенцiя

17 липня у незалежному громадському прес-центрі «Ініціатива» розпочалося перше засідання «Виборчого марафону-2016». У ньому взяли участь представники правоохоронних структур, голова ОВК №206 та офіційні спостерігачі.

За інформацією заступника начальника Державного реєстру виборців Чернігівської ОДА Богдана Кашки всього до списків було станом на 5 липня було включено 144423 виборців. Після уточнення до списків виборців було включено 144793 осіб. Також Богдан Кашка повідомив, що на дому голосуватимуть 2563 виборців у Ріпкинському районі, 1121 осіб у Чернігівському районі та 866 виборців у Новозаводському районі.

Івченко Олександр, помічник начальника УДСНС в Чернігівській області з питань взаємодії із ЗМІ та роботи з громадськістю повідомив: «Працівниками УДСНС в Чернігівській області було проведено перевірки всіх приміщень та проведено інструктажі з протипожежної безпеки». Також він зазначив, що з 18 години 16 липня було організовано чергування оперативного складу на виборчих дільницях.

Станом на 8 годину всі дільниці розпочали свою роботу в штатному режимі. Про це повідомив голова окружної виборчої комісії №206 Анатолій Сульдін. Також він зазначив, що ОВК зареєструвала 2700 спостерігачів.

Координатор громадського спостереження у Чернігівській області Святослав Бабіля повідомив, що за даними спостерігачів Громадянської мережі ОПОРА дільниці округу розпочали свою роботу вчасно, але не без порушень. На двох дільницях підготовка приміщення ДВК розпочалася безпосередньо на засіданні комісії. Також однією із проблем, які виявлені на дільницях, Святослав Бабіля назвав перешкоджання роботі офіційних спостерігачів. Так спостерігачів не допустили на ранкове засідання ОВК. «Окружна виборча комісія вважає, що є процеси в її діяльності, на яких офіційні спостерігачі не можуть бути присутні», - зазначив Святослав Бабіля. Також у селі Даничі спостерігачі ОПОРИ не змогли потрапити на ранкове засідання комісії.
З технічних проблем спостерігачами було зафіксовано відсутність світла та зв’язку у селі Мохначі.

Керівник прес-служби національної поліції в Чернігівській області Сергій Бриль повідомив: «Дільниці відкрилися вчасно, порушень не зафіксовано. Правоохоронці забезпечують охорону громадського порядку. В окрузі працюють мобільні групи, які здійснюють моніторинг ситуації». Також він повідомив, що поліція з понеділка працює у посиленому режимі. За його словами з початку виборчої кампанії було зафіксовано 32 кримінальних провадження, по яким розпочаті розслідування.

За словами політичного оглядача Юрія Паперного у деяких ДВК сейфи знаходяться у інших приміщеннях, а подекуди і на іншому поверсі. Тому склалася ситуація, що комісія розпочала своє засідання у одному приміщенні, потім переходила у інше до сейфу і т.д. Такі переміщення членів дільничних комісій, на думку експерта, можуть викликати хаос з документами суворої звітності. Також щодо технічних питань забезпечення роботи комісії політичний оглядач наголосив на тому, що у приміщеннях для голосування надто жарко.

Наступні засідання у прес-центрі «Ініціатива» відбудуться о 13.00, 17.00 та 20.00.

"Чернігівський монітор"

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко: До боротьби з поширенням коронавірусу долучається все більше мешканців Чернігівщини

Андрій Прокопенко: До боротьби з поширенням коронавірусу долучається все більше мешканців Чернігівщини 13:25

Працівники державних установ та медичних закладів, підприємці, волонтери, громадські активісти, звичайні люди, які розуміють, як важливо згуртуватися в цей непростий момент, долучаються до протидії поширенню коронавірусу.

Відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради. Виділили додаткові кошти на боротьбу з COVID-19

Відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради. Виділили додаткові кошти на боротьбу з COVID-19 11:23

8 квітня відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради VII скликання під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Сьогодні у Прилуках завершується опалювальний сезон

Сьогодні у Прилуках завершується опалювальний сезон 11:20

За інформацією Гідрометцентру, за останні три доби середня температура зовнішнього повітря є вищою +8 градусів, і відповідно до чинного законодавства це дає підстави для офіційного завершення опалювального сезону.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом березня вилучено майже 350 кг незаконно добутої риби та понад 6 км сіток

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом березня вилучено майже 350 кг незаконно добутої риби та понад 6 км сіток 11:16

Протягом березня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 112 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 70 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову).

Соціально незахищені громадяни отримують адресну допомогу

Соціально незахищені громадяни отримують адресну допомогу 10:29

В умовах поширення СOVID-19 та дії карантинних заходів Міністерство соціальної політики України та корпорація «АТБ» з 3 квітня реалізують спільний благодійний проєкт.