“Серце до серця” знову в Чернігові
Відучора в Чернігові всьоме стартувала акція зі збору коштів у рамках Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. Про це повідомили під час прес-конференції в міській раді її організатори та партнери.
За словами заступника міського голови Анни Романової, захід проходить за підтримки Чернігівського міського голови Олександра Соколова та міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
За інформацією волонтера ЦСССДМ, студентки п’ятого курсу психолого-педагогічного факультету ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка Ольги Кукуюк, яка цього року стала регіональним представником Фонду “Серце до серця”, акція спрямована на привернення уваги громадськості до проблем лікування цукрового діабету у дітей.
Як зазначила директор міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Кузнєцова-Молодчая, заклад уже кілька років поспіль підтримує проведення благодійної акції в Чернігові. Центр сприяє залученню добровільних помічників із числа студентської молоді та небайдужих громадян нашого міста.
Начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради В’ячеслав Голуб наголосив, що проведення акції активно анонсуватиметься в клубах за місцем проживання та в молодіжному середовищі через небайдужі громадські організації. На важливій виховній ролі подібних акцій наголосила методист науково-методичного центру управління освіти міської ради Валентина Ольчедаєвська.
Батьки дітей, хворих на цукровий діабет, сподіваються на допомогу всіх небайдужих чернігівців, адже завдяки зібраним коштам будуть придбані надзвичайно потрібні пристрої для хворих діток.
Довідково: Цьогорічна сьома благодійна акція, яка триватиме з 16 квітня по 6 травня 2012 року, присвячена збору коштів на закупівлю обладнання (інсулінових помп) для лікування дітей, хворих на цукровий діабет.
Інсулінова помпа – медичний пристрій для введення інсуліну при лікуванні цукрового діабету, також відомий як терапія з безперервним введенням інсуліну з одночасним моніторингом рівня глюкози і підрахунком кількості вуглеводів.
За результатами проведення минулорічної акції „Серце до серця” для надання допомоги дітям, хворим на цукровий діабет спільними зусиллями волонтерів, організаторів в Україні було зібрано понад 4,1 млн. грн. (зокрема в Чернігівській області зібрано 118 168,64 грн.).
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.