Чернігівська "Батьківщина" захищала реєстрацію в ОВК № 206 підроблених документів?
Стали відомі подробиці скандалу в Окружній виборчій комісії по 206му округу.
В тей час, коли Голова ОВК повернувся до робочого місця, коли вгамувались усі емоції присутніх на засіданні Окружної виборчої комісії, коли, здається, вже можна було б продовжити передвиборчий процес, один з представників партії Батьківщина в відвертій розмові “не для протоколу” розповів журналістам що вчора представники Батьківщини провели “театральну постанову”.
За словами джерела з Штабу Юрія Власенка:
“Усі подання від 41 технічного кандидата, які зі скандалом у середу 29 червня реєстрували в ОВК №206 були підробленими.”
Зокрема, члени окружної комісії виявили людей із Сєвєродонєцка, Донецька, Артемівська, Дніпропетровська, Вінниці, Львова та інших регіонів. Під час перевірки інформація не співпадала – жоден із вказаних телефонів не відповідав зазначеному прізвищу.
Наше джерело посміхаючись розповів, що перевіряючи вхідні данні члени ОВК знайшли, навіть, туркменський номер телефону.
Окрім цього 60 % копій паспортів були зроблені з дефектами – нечіткі фотографії, нерозбірливо написані прізвище або ім'я.
Серед документів виявили лише одне подання з чернігівською реєстрацією – вул. Шевченка 256, кв.604. Коли члени ОВК зателефонували одному з довірених осіб кандидата, то співрозмовник поклав трубку, почувши, що інформація у поданих ним документах не співпадає.
В одній із поданих учора папок виявили копію паспорта депутата Чернігівської міської ради Світлани Живенко (Оппоблок). Проте підпис був підроблений, а адреса реєстрації несправжня.
У середу 29 червня в останній день до ОВК №206 принесли подання на членів дільничних комісій від 41 технічного кандидата. Допомогти прийняти реєстрацію цих подань до окружкому прибули «батьківщинівці» Юрій Власенко та народний депутат Олександра Кужель (фракція БЮТ).
http://pro.cn.ua/ua/news/11725
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.