Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 06:42:52

Відбулася нарада щодо проблемних питань протидії порушенням у сфері лісокористування

22.06.2016   11:53Агенцiя

21 червня відбулася робоча нарада з питання «Протидія порушенням у сфері лісокористування, захист і збереження лісосмуг», в якій взяли участь голова обласної ради Ігор Вдовенко та заступник голови Арсен Дідур.

Інформували присутніх з даного питання директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Хоботня, заступник начальника управління землеустрою та охорони земель ГУ Держгеокадастру в області Ігор Пузан та начальник відділу представництва інтересів громадянина та держави в суді та при виконанні судових рішень прокуратури області Лілія Федорченко.

Учасники наради розглянули розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про захист та збереження лісосмуг», обговорили актуальні юридичні аспекти укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності та закріплення прилеглих, необлікованих лісосмуг за орендарями цих земельних ділянок з метою охорони, захисту та розчищення, питання власності лісосмуг, а також особливості координації роботи щодо їх захисту та збереження на території області.

Голова обласної ради Ігор Вдовенко висловив своє бачення вирішення ситуації, що склалася навколо захисту і збереження лісових насаджень Чернігівщини. Зокрема, керівник вніс слушні пропозиції щодо попередження та усунення правопорушень у сфері лісокористування.

У результаті жвавої дискусії, присутні на засіданні вирішили запросити в облдержадміністрації інформацію з проведення інвентаризації лісосмуг та підготувати і винести на чергову сесію обласної ради Звернення до Прем'єр-Міністра України щодо підготовки відповідних законопроектів для вирішення на законодавчому рівні питань власності на необліковані лісові смуги.

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини