Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 червня, 19:51:48

Методи роботи із підприємствами-боржниками стануть жорсткішими

16.06.2016   08:07Агенцiя

На цьому наголосила заступник голови — керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова під час чергового засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

— По кожному приватному підприємству, що заборгувало, мова йтиме окремо. Шукатимемо індивідуальні шляхи вирішення проблеми. За необхідності залучатимемо і правоохоронні органи, — зазначила вона. — Щодо державних установ, переглядатимемо політику їх керівництва та писатимемо листи та звернення до відповідних відомств. Вирішення цього питання є принциповим для облдержадміністрації.

Варто зауважити, що більшість проблемних підприємств сконцентрована у містах Чернігів та Ніжин. Серед найбільших боржників: ПАТ «Чернігівський завод радіоприладів», ПАТ «Завод Будмаш», структурні підрозділи в містах Ніжин та Прилуки дочірнього підприємства НАК «Надра України» «Чернігівнафтогазгеологія».

Як поінформував директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Олег Русін, загальна сума несплати станом на 1 червня поточного року — понад 22 мільйони гривень.

Однак, варто зауважити, що більше третини суми боргу — за сімома підприємствами, щодо яких здійснюються процедури відновлення платоспроможності або визнання його банкрутом. Серед них найбільше, 5,3 мільйони гривень, має виплатити ПАТ «Будівельна компанія «Домобудівник». Втім, на нараді було зазначено, що інвестора для цього підприємства уже знайшли, тож найближчим часом показники мають покращитися.

Втішає і те, що 15 районів Чернігівщини зовсім без боргів з виплати заробітної плати, а сім мають незначні суми.

Деякі підприємства перепрофільовуються і заробляють додаткові кошти, які спрямують на вирішення обговореної проблеми.

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини