Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 червня, 01:38:52

Як протидіяти антиукраїнській пропаганді – радились чернігівські медійники та представники громадськості

11.06.2016   08:14Агенцiя

Зміцнення інформаційної безпеки та захист від агресора в інформаційній війні – це питання стало темою відкритого семінару-дискусії, проведеного Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації 10 червня.

В обговоренні нагальних проблем українського інформаційного простору взяли участь представники органів влади, місцевих ЗМІ та громадськості.

Про стан інформаційного поля області присутніх поінформував начальник відділу співпраці зі ЗМІ Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Валерій Сорокін.

– Займатись інформаційною безпекою мають не тільки спеціальні служби та посадові особи державних органів влади. Внесок у цю справу доступний будь-кому, хто бере участь у процесі комунікацій, – зазначив він у своєму виступі.

Валерій Сорокін розповів про технічні та маніпуляційні аспекти впливу на свідомість медіаспоживачів, які російські пропагандисти використовують в антиукраїнській інформаційній війні.

Як зауважив доповідач, сьогодні у нашого супротивника є достатньо ресурсів – як фінансових, так і інформаційних – для ведення широкої антиукраїнської пропаганди. І в цій боротьбі ми можемо протиставити йому як власний інтелектуальний потенціал та свідоме медіаспоживання, так і обережність у роботі з інформацією.

Своїм досвідом захисту медіапростору з учасниками дискусії поділилися головний редактор Інтернет-видання «Свобода.ФМ» Владислав Савенок та редактор англомовної платформи «Євромайдан Преса» Аля Шандра. Владислав Савенок, зокрема, розповів про масові хвилі антиукраїнських пропагандистських коментарів в інтернет-просторі Чернігівщини та власний рецепт боротьби з ними.

Аналізуючи проблеми доступності українського теле- і радіомовлення до прикордонних районів області, учасники семінару вкотре наголосили на необхідності розширення його покриття, в тому числі нагадали про потребу створення альтернативного ТОВ «ЗЕОНБУД» провайдера цифрового телебачення.

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини