Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 06:04:17

ОВК № 206 працюватиме у двох окремих будівлях всупереч встановленим ЦВК нормам

02.06.2016   11:34Агенцiя

1 червня на черговому засіданні окружна виборча комісія вирішувала питання організаційно-технічного забезпечення та визначилася щодо членів комісії, які працюватимуть на платній основі.

На засідання комісії було запрошено заступника голови Чернігівської районної ради Володимира Поліщука, який доповів щодо можливості забезпечити окружну комісію необхідним приміщенням. Як зазначив посадовець, в РДА немає необхідної кількості вільних приміщень в одній будівлі для надання їх в користування ОВК.

Після тривалої дискусії комісія прийняла рішення про те, що роботу буде організовано у кількох кімнатах, які знаходяться в різних будівлях.

Як повідомляла ОПОРА, така ситуація суперечить вимогам, встановленим постановою ЦВК від 26 січня 2012 року № 18, у якій йдеться про те, що окружні виборчі комісії з виборів народних депутатів України забезпечуються приміщеннями, що складаються не менш як з трьох робочих кімнат, які розміщені в одній будівлі.

Також комісія визначила, що на платній основі, відповідно до ч.6 ст. 36 та ст. 47 Закону України «Про вибори народних депутатів України», виконуватимуть свої повноваження голова комісії Євгеній Артеменко, заступник голови Ірина Примера та секретар комісії Сергій Соломаха. 

Крім того, члени комісії дискутували з приводу переліку посад та чисельності залучених працівників. Як зазначено в ч. 17 ст. 33 Закону, для організаційного, правового, технічного забезпечення здійснення повноважень, виборча комісія може залучати, на підставі цивільно-правових угод, відповідних спеціалістів, експертів та технічних працівників. Відтак, ОВК затвердила чисельність та перелік посад. Всього для організації роботи комісії залучать 10 осіб: юриста, бухгалтерів, системного адміністратора, операторів комп’ютерного набору,  діловода, водія та технічного працівника.

Останні новини Чернігівщини

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки 16:45

Прилуцькою окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатого за фактом розбійного нападу на ювелірний магазин, розташованого у м. Прилуки, яке мало місце 18 січня 2022 року.

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня 13:54

Кабмін ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.

Про стан проїзду на 19 січня

Про стан проїзду на 19 січня 13:36

Минулої доби на Чернігівщині спостерігались складні погодні умови - мороз, сніг, ожеледиця, місцями через боковий вітер з полів утворювались перемети та була обмежена видимість.

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн 12:26

2 187 працюючих жінок (застрахованих осіб) Чернігівщини знаходились у декретній відпустці упродовж 2021 року.

 Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка

Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка 12:00

Ювенальний прокурор Офісу Генерального прокурора відстояв у Верховному Суді позицію щодо призначення покарання чоловіку, який намагався викрасти 8-річну дівчинку (ч.3 ст. 15, ч. 2 ст.146 КК України).