УКРОП висунув по 206-му Ярослава Гіріча
Партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» висунула кандидатів для участі у проміжних виборах до Верховної Ради України 17 липня 2016 року.
Відповідне рішення було ухвалене на 8-му з’їзді УКРОПу 27 травня в Києві, участь у якому взяв 41 делегат. Висуванці партії боротимуться за мандати в усіх семи округах, де призначені вибори.
В окрузі № 23 у Волинській області від партії балотуватиметься Ірина Констанкевич, депутат облради, педагог, заступник голови правління благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом»; в окрузі № 27 в Дніпропетровську – правозахисниця і адвокат Оксана Томчук, яка представляла інтереси Геннадія Корбана під час судових процесів над ним у 2015-2016 роках; в окрузі № 183 у Херсоні – Олександр Книга, директор, художній керівник обласного музично-драматичного театру; в окрузі № 151 в Полтавській області – Інна Авраменко, волонтер, депутат обласної ради; в окрузі № 206 в Чернігові – Ярослав Гіріч, громадський діяч, гендиректор медичної компанії «УМПК-груп»; в окрузі № 114 у Луганській області – Роман Бручко, науковець, громадський активіст, співзасновник ТОВ «Сапфір Україна»; в окрузі № 85 в Івано-Франківській області – Віктор Шевченко, підприємець, депутат обласної ради від УКРОПу.
У партії підкреслили, що у всіх округах віддавали перевагу місцевим висуванцям. «Ми провели консультацiї з обласними організаціями i погодили їхні пропозицiї. Це ваше рiшення і наша спільна відповідальність», – звернувся до делегатів Тарас Батенко, обраний головою політради УКРОПу 13 травня.
Останні новини Чернігівщини
6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43
Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках
Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованої злочинної групи, члени якої організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 09:38
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту на території України.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:37
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
5 лютого: цей день в Україні і світі 08:34
День 1443 Російська агресія - Day 1443 Russian aggression