Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 травня, 13:38:20

Громадська рада при облдержадміністрації здійснюватиме громадський контроль за розробленням планів реконструкції Валу

12.04.2012   11:38Агенцiя

Відбулась зустріч заступника голови облдержадміністрації Віктора Тканка з членами Громадської ради при облдержадміністрації: головою Громадської ради при облдержадміністрації Світланою Пасталицею, головою правління Чернігівської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, директором Інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, кандидатом історичних наук Олександром Коваленком та головою Чернігівського обласного відділення Всеукраїнської громадської організації «Громадський контроль» Тамарою Петровою.

Було обговорено питання спільних дій обласної влади та громадськості у питанні розроблення плану розбудови Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».

Віктор Тканко повідомив, що попри повідомлення у деяких ЗМІ, проекту реконструкції Чернігівського Дитинця на даний момент не існує. Водночас, громадськості пропонується долучитися до вироблення пропозицій щодо здійснення у подальшому робіт з благоустрою та реконструкції території Валу у відповідності до Генерального плану розвитку Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» у м. Чернігові з визначенням меж та зон охорони пам’яток заповідника, затвердженого у 2009 році. У подальшому буде підготовлений повноцінний проект реконструкції, який згодом і стане предметом широкого громадського обговорення.


Довідково. Концепція подальшого розвитку «Чернігова стародавнього» 28 березня ц.р. була обговорена на засіданні круглого столу, ініційованого Громадською радою при облдержадміністрації. Там же була висловлена пропозиція створити робочу групу Громадської ради по вивченню питання розвитку Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».


Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Городнянщина. Хроніка життя в облозі

Городнянщина. Хроніка життя в облозі 07:58

24 лютого. Того ранку о четвертій годині, коли ледь починало світати, Городня не спала.

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини?

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини? 07:50

Промислові потужності Чернігівщини зазнали значних пошкоджень під час активних бойових дій.

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині?

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині? 07:34

Через широкомасштабну збройну агресію російської федерації проти України та активні бойові дії, які проходили на території Чернігівської області, багато цивільних об’єктів та об’єктів критичної й соціальної інфраструктури зазнали нищівних ударів.

23 травня - цей день в Україні і світі

23 травня - цей день в Україні і світі 07:30

23 травня в Україні – День морської піхоти, День Героїв – свято пам'яті борців за свободу України.

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

АНОНСИ ПОДІЙ