Обговорили питання взаємодії органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади
11 квітня в обласній раді пройшли збори представників сільських та селищних рад Чернігівської області.
У роботі зборів взяли участь голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник, голова Чернігівського обласного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Парафіївський селищний голова Валентина Карпенко, голови районних рад, сільські та селищні голови з кожного району.
В ході зборів було обговорено питання взаємодії органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади по вирішенню актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.
«Злагоджена співпраця органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, яка склалась в області за останні роки, дозволяє оперативно й адекватно реагувати на виклики, що стоять перед нами, зосередитись на пошуку шляхів вирішення проблемних питань регіону та забезпечення економічного розвитку» - зазначив голова облдержадміністрації Володимир Хоменко.
За його словами, результатом такої співпраці між обласною радою та облдержадміністрацією у минулому році стало прийняття 36-ти регіональних програм з різних напрямків. Насамперед, це – Середньострокова Програма соціального розвитку області «Чернігівщина – 2015. Спільний шлях до добробуту», яка стала регіональним втіленням президентського курсу загальнодержавних реформ та основою для розроблення щорічних програм соціально-економічного розвитку області, а також районів, міст і сільських населених пунктів.
Як зазначив голова облдержадміністрації підсумки роботи у 2011 році свідчать про подальше закріплення в області позитивних тенденцій в переважній більшості сфер економічної діяльності. За рейтинговою оцінкою Кабінету Міністрів України результатів діяльності у 2011 році Чернігівська область увійшла до десятки кращих областей України.
Нині в області триває цілеспрямована робота щодо реалізації завдань, поставлених Главою та Урядом держави в контексті системного реформування країни. Указом Президента України затверджено Національний план дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ.
Черговим кроком на шляху до створення в країні умов для розвитку соціально стабільного, консолідованого суспільства стали нові соціальні ініціативи Президента України.
«Кожен із намічених напрямів соціальних ініціатив передбачає реальні механізми, які дозволять розв’язати цілу низку соціальних проблем. Це, насамперед, необхідність виправити механізм перерозподілу доходів, допомогти подолати прірву майнового розриву між різними верствами населення, сприяти розвитку середнього класу, створити ефективну систему захисту громадян від соціальних ризиків» - зазначив голова облдержадміністрації.
Результатом роботи зборів стало підписання Меморандуму про співпрацю між регіональним відділенням Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Чернігівської області, Чернігівською обласною радою та Чернігівською обласною державною адміністрацією, яку підписали відповідно голова Чернігівського обласного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Парафіївський селищний голова Валентина Карпенко, голова обласної ради Анатолій Мельник, голова облдержадміністрації Володимир Хоменко.
Також були обрані представники сільських та селищних рад Чернігівської області на загальні збори Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.