Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 травня, 15:39:12

Як допомогти дітям бути захищеними та знайти сім’ю

28.04.2016   08:43Агенцiя

Про результати роботи служб у справах дітей області та цьогорічні перспективні напрямки діяльності говорили 27 квітня, на засіданні колегії Служби у справах дітей облдержадміністрації.

Як повідомила начальник Служби Людмили Зеленько, на даний час на Чернігівщині проживає 2158 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 90% охоплено сімейними формами виховання. З кожним роком все більше дітей-сиріт виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. Отже, живуть у повноцінних сім’ях, отримуючи піклування та увагу від прийомних батьків та батьків-вихователів. В області наразі таких 472 дитини. Лише з початку року створено ще 3 прийомні сім’ї та 1 дитячий будинок сімейного типу. У подальших планах Служби – до кінця року до зазначених альтернативних форм сімейного виховання влаштувати ще 60 дітей. Найпоширенішою ж формою сімейного виховання в області залишається опіка та піклування. Коли діти виховуються у родичів.

Говорили на колегії також про захист дітей в неблагополучних сім’ях.

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова, звертаючись до працівників служб у справах дітей області, зауважила, що потрібно приділити більшу увагу контролю за умовами життя дітей у родинах соціального ризику, запобігати проявам соціального сирітства та насильства щодо дітей.

- Пам’ятайте, що всі ваші дії та рішення, які стосуються дітей, мають бути виваженими та обдуманими. Адже за кожним з них стоїть доля конкретної дитини та її майбутнє, – наголосила Наталія Романова.

Очільник обласної Служби Людмила Зеленько також зауважила, що працівникам на місцях необхідно приділити більше уваги психологічному аспекту роботи з дітьми груп ризику.

Також вона зазначила, що на базі Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей для надання психологічної допомоги дітям та батькам діє телефон довіри. Спеціалісти-психологи вислухають, підтримають та допоможуть за телефоном 0 800 500 241.

Останні новини Чернігівщини

Городнянщина. Хроніка життя в облозі

Городнянщина. Хроніка життя в облозі 07:58

24 лютого. Того ранку о четвертій годині, коли ледь починало світати, Городня не спала.

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини?

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини? 07:50

Промислові потужності Чернігівщини зазнали значних пошкоджень під час активних бойових дій.

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині?

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині? 07:34

Через широкомасштабну збройну агресію російської федерації проти України та активні бойові дії, які проходили на території Чернігівської області, багато цивільних об’єктів та об’єктів критичної й соціальної інфраструктури зазнали нищівних ударів.

23 травня - цей день в Україні і світі

23 травня - цей день в Україні і світі 07:30

23 травня в Україні – День морської піхоти, День Героїв – свято пам'яті борців за свободу України.

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

АНОНСИ ПОДІЙ