Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 01:03:57

Комісія з питань міської топонімії, охорони та збереження історико-культурного середовища м. Чернігова розглянула пропозиції чернігівців

19.04.2016   11:00

В Чернігівській міській раді 18 квітня заступник міського голови Ольга Хоніч провела чергове засідання комісії з питань міської топонімії, охорони та збереження історико-культурного середовища м. Чернігова.

Члени комісії розглянули весь порядок денний, до якого входили питання перейменування вулиць та провулків, найменування парків у місті, встановлення меморіальних дошок на вшанування пам'яті видатних чернігівців за пропозиціями юридичних та фізичних осіб.

До Чернігівської міської ради надійшло 23 пропозиції, в тому числі, і у вигляді петицій від громадян та представників об’єднань громадян, в яких вони висловлюють незадоволення перейменуванням вулиць та провулків міста Чернігова.

Заступник міського голови, голова комісії з питань міської топонімії, охорони та збереження історико-культурного середовища м. Чернігова Ольга Хоніч зауважила, що відповідні зміни внесені на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Вона запевнила присутніх громадян, що комісія обов’язково знайде шляхи вирішення тих проблем, які виникають. Для цього потрібно розробити дієвий механізм перейменування, і він повинен бути юридично обґрунтований.

Під час засідання члени комісії прийняли рішення, що внесені пропозиції будуть враховані в майбутньому, а всі громадяни, які звернулися до міської ради, обов’язково будуть письмово проінформовані. Разом з тим більшість пропозицій потребують більш ретельного вивчення.

Також комісія вирішила звернутися з рекомендаційним листом до управління транспорту та зв’язку міської ради щодо внесення змін до назв зупинок громадського транспорту.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 115 нових випадків COVID-19

Виявлено 115 нових випадків COVID-19 16:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 вересня в області зафіксовано 115 нових випадків COVID-19.

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині 12:32

З моменту офіційного старту виборчої кампанії 5 вересня спостерігачі ОПОРИ фіксували випадки пошкодження політичної реклами на Чернігівщині, а саме 3 білборди заляпані фарбою та розмальований сітілайт виявили представники ОПОРИ в місті Чернігові.

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані 12:24

Близько 23-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що людина потребує допомоги.

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано 12:16

Минулої доби підрозділи обласного Управління ДСНС 5 разів залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян, 2 в природних екологічних системах та 1 на об'єкті.