Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 лютого, 02:12:20

Комісія з питань міської топонімії, охорони та збереження історико-культурного середовища м. Чернігова розглянула пропозиції чернігівців

19.04.2016   11:00

В Чернігівській міській раді 18 квітня заступник міського голови Ольга Хоніч провела чергове засідання комісії з питань міської топонімії, охорони та збереження історико-культурного середовища м. Чернігова.

Члени комісії розглянули весь порядок денний, до якого входили питання перейменування вулиць та провулків, найменування парків у місті, встановлення меморіальних дошок на вшанування пам'яті видатних чернігівців за пропозиціями юридичних та фізичних осіб.

До Чернігівської міської ради надійшло 23 пропозиції, в тому числі, і у вигляді петицій від громадян та представників об’єднань громадян, в яких вони висловлюють незадоволення перейменуванням вулиць та провулків міста Чернігова.

Заступник міського голови, голова комісії з питань міської топонімії, охорони та збереження історико-культурного середовища м. Чернігова Ольга Хоніч зауважила, що відповідні зміни внесені на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Вона запевнила присутніх громадян, що комісія обов’язково знайде шляхи вирішення тих проблем, які виникають. Для цього потрібно розробити дієвий механізм перейменування, і він повинен бути юридично обґрунтований.

Під час засідання члени комісії прийняли рішення, що внесені пропозиції будуть враховані в майбутньому, а всі громадяни, які звернулися до міської ради, обов’язково будуть письмово проінформовані. Разом з тим більшість пропозицій потребують більш ретельного вивчення.

Також комісія вирішила звернутися з рекомендаційним листом до управління транспорту та зв’язку міської ради щодо внесення змін до назв зупинок громадського транспорту.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19 18:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 лютого в області зафіксовано 132 нових випадки COVID-19.

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків 16:54

В області за третій день вакцинальної компанії проти COVID-19, щеплення отримали ще 60 медичних працівників.

Чернігівщина прийняла бюджет-2021

Чернігівщина прийняла бюджет-2021 15:25

“За” головний кошторис проголосували 38 депутатів.

Проведено літературно-музичний вечір

Проведено літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…" 15:04

Працівники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка підготували і провели літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…".

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності 14:47

Обласним центром соціальних служб 25 лютого на щорічній нараді з директорами центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг у 2020 році та визначені пріоритетні напрямки діяльності на 2021 рік.