Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 02:40:03

Погоджувальна рада розглянула питання порядку денного сьомої сесії Чернігівської міськради

18.04.2016   18:42

18 квітня на засіданні погоджувальної ради розглянуто перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд сьомої сесії Чернігівської міської ради 7 скликання, яка відбудеться 28 квітня.

На розгляд депутатів пропонується 28 питань, підготовлених структурними підрозділами міської ради. Про це повідомив міський голова Владислав Атрошенко.

Міський голова звернув особливу увагу на питання затвердження Програм стратегічного розвитку міста. Серед них: "Програма сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки",

"Програма створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у м. Чернігові на 2016-2020 роки",

"Програма з охорони життя людей на водних об'єктах  м. Чернігові на 2016-2010 роки", "Програма забезпечення обороноздатності військових формувань територіальної оборони та мобілізаційної підготовки у м. Чернігові на 2016-2017 роки".

Також депутати вноситимуть зміни до низки Програм, зокрема: до "Програми стабілізації і розвитку міського електричного транспорту міста Чернігова на період до 2017 року", "Програми з інформаційного забезпечення населення м. Чернігова друкованим засобом масової інформації газетою "Чернігівські відомості" комунального підприємства "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" Чернігівської міської ради на 2016-018 роки (нова редакція), "Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі у місті Чернігові на 2016-2020 роки".

Найбільш жваву дискусію під час засідання викликало питання щодо створення ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК н 2016-2018 роки. Депутати запропонували розробити низку заходів щодо стимулювання населення до створення ОСББ, адже за чинним законодавством з 1 липня ЖЕКи припинять своє існування. Міський голова наголосив, що Програмою щодо створення ОСББ передбачено проведення капітального ремонту будинків ОСББ та ЖБК, який проводитиметься виключно на умовах співфінансування: міський бюджет – до 80 відсотків, ОСББ (ЖБК) – 20 відсотків загальної вартості робіт.

До порядку денного включені також земельні питання.

Владислав Атрошенко звернувся до депутатів з наполегливим проханням  уважно розглянути всі питання порядку денного під час роботи постійних комісій міської ради. "Якщо питання вивчені та якісно підготовлені, це дозволить більш плідно опрацювати їх під час пленарного засідання, - підкреслив міський голова.

Пленарне засідання 7-ї сесії міської ради 7 скликання відбудеться 28 квітня о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7). З відповідним розпорядженням міського голови можна ознайомитись на офіційному веб-порталі міської ради в розділі "Нормативні документи".

Протягом тижня відбудуться засідання постійних комісій міської ради.

З графіком засідань постійних комісій можна ознайомитись на офіційному сайті Чернігівської міської ради в рубриці «Актуально», в повідомленні про проведення сьомої сесії Чернігівської міської ради 7 скликання.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 115 нових випадків COVID-19

Виявлено 115 нових випадків COVID-19 16:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 вересня в області зафіксовано 115 нових випадків COVID-19.

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині 12:32

З моменту офіційного старту виборчої кампанії 5 вересня спостерігачі ОПОРИ фіксували випадки пошкодження політичної реклами на Чернігівщині, а саме 3 білборди заляпані фарбою та розмальований сітілайт виявили представники ОПОРИ в місті Чернігові.

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані 12:24

Близько 23-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що людина потребує допомоги.

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано 12:16

Минулої доби підрозділи обласного Управління ДСНС 5 разів залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян, 2 в природних екологічних системах та 1 на об'єкті.