Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 20:25:34

Керівники Чернігівщини зустрілися з Послом Держави Ізраїль

06.04.2016   14:14Агенцiя

6-го квітня, відбулася зустріч голови Чернігівської ОДА Валерія Куліча з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні паном Еліавом Бєлоцерковські.

За участі голови обласної ради Ігоря Вдовенка, Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, директора департаменту економічного розвитку ОДА Юлії Свириденко, фахівців-управлінців медичної галузі Миколи Дейкуна і Валерія Зуба та голови правління Чернігівського обласного об'єднання єврейських громад і організацій Семена Бельмана сторони обговорили шляхи поглиблення співпраці Чернігівщини з Державою Ізраїль.

Голова облдержадміністрації Валерій Куліч після вступного слова, у я кому коротко схарактеризував природні, культурні та соціально-економічні реалії Чернігівщини, озвучив основні, на його переконання, напрямки співпраці – торгові в аграрній галузі, у сфері обладнання для глибокої переробки сільгоспсировини, налагодження зв’язків у галузі охорони здоров’я та розвиток високих технологій.

Учасники зустрічі з боку Чернігівщини, крім того, виказували вдячність народу Ізраїлю за підтримку суверенітету України, допомогу постраждалим унаслідок агресії на окупованих територіях. Окремо обговорено можливість запозичення досвіду із забезпечення державної та регіонально безпеки, реабілітації воїнів та життєдіяльності громади у розрізі збройного конфлікту на території країни.

Було задекларовано, що визначені пріоритети співпраці відповідають інтересам обох сторін. Відзначено також перспективу розвитку туристичних зв’язків.

Результатом офіційної зустрічі стала домовленість про інтенсифікацію стосунків – залучення до консультацій та напрацювання спільних проектів фахівців Чернігівської ОДА і Торгового Аташе Держави Ізраїль в Україні, про залучення чернігівських медиків у фахових заходах і програмах за участі ізраїльських колег.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини