Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 23:48:56

На нараді міського голови

05.04.2016   09:59

4 квітня Прилуцький міський голова Ольга Попенко провела нараду із заступниками; начальниками управлінь, відділів та завідувачами секторів міської ради; головами комітетів самоорганізації населення; керівниками: комунальних підприємств, державних установ, соціальних служб, Прилуцького відділу поліції головного управління Національної поліції в Чернігівській області та Прилуцького міськрайонного відділу УДСНС України у Чернігівській області.

«Про стан виконавської дисципліни, організації виконання завдань, визначених законами України, актами і дорученнями Президента України, звернень депутатів усіх рівнів, роботи із зверненнями громадян та з питань реалізації державної кадрової політики у 2015 році за результатами засідання Колегії обласної державної адміністрації» інформувала керуюча справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Малоголова.

Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до міської ради у І кварталі 2016 року доповіла начальник громадської приймальні міської ради Людмила Пашук (Виступ додається).

Презентація про роботу зі зверненнями громадян.

Про щотижневе інформування про стан справ у відповідних галузях доповіли:

КП «Послуга»
директор – НІЯЗОВ Руслан Юсупович

КП «Прилукижитлобуд»
начальник – СИВЕНКО Вячеслав Анатолійович

КП «Прилукитепловодопостачання»
директор – ГАВРИШ Андрій Анатолійович

КП «Міськсвітло»
директор – ШАПОВАЛ Євген Дмитрович

Прилуцький відділ поліції головного управління Національної поліції в Чернігівській області
начальник – КРАХМІЛЕЦЬ Руслан Петрович

Прилуцький міськрайонний відділ УДСНС України у Чернігівській області
начальник – ТКАЧЕНКО Андрій Миколайович.

Міський голова Ольга Попенко дала ряд доручень та проаналізувала виконання доручень, даних на апаратних нарадах, звернень громадян та суб’єктів господарської діяльності та підвела підсумки наради.
Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.