Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 березня, 23:30:42

Проект рішення "Про введення мораторію на вирубку лісів у межах природно-заповідного фонду місцевого значення Чернігівської області" планується винести на розгляд сесії облради

29.03.2016   07:42Агенцiя

28 березня відбулася нарада з напрацювання конкретних механізмів упередження порушень чинного законодавства у сфері лісових відносин.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Арсен Дідур, депутати обласної ради Юрій Болоховець, Володимир Лобосок, Артур Зінов'єв. У виступах народних обранців йшлося про забезпечення балансу між зростанням попиту на деревину та збереженням екологічної ролі лісів, їх відтворенням.

Свої позиції стосовно охорони довкілля висловили начальник управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури області Лілія Федорченко, заступник директора департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Тетяна Небрат. До обговорення порядку денного також долучилися начальник Державної екологічної інспекції в області Леонід Бурковський, директор КП «Чернігівоблагроліс» Іван Донець, представники дозвільних, екологічних органів та громадськості.

Під час засідання розглянуто ініціативу Громадської ради при Державній екологічній інспекції в області стосовно запровадження мораторію на проведення санітарних вирубок лісів у межах природно-заповідного фонду області, яку відстоює голова цієї організації Костянтин Шихальов.


У результаті обговорення, учасники наради вирішили:

-звернутися до Кабінету Міністрів України стосовно відміни мораторію на перевірки ФОПів, які займаються переробкою деревини, а також до міністра внутрішніх справ України щодо посилення контролю за порушеннями чинного законодавства у сфері лісових відносин;

-підтримати громадськість та запропонувати її представникам долучитися до заходів, пов'язаних із санітарною вирубкою лісів у межах ПЗФ області;

-звернутися до заступника голови обласної ради Арсена Дідура щодо внесення на розгляд чергової сесії обласної ради проекту рішення «Про введення мораторію на вирубку лісів у межах природно-заповідного фонду місцевого значення Чернігівської області».

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.