В області корегуватимуть правила користування малими суднами
Нараду щодо відкриття навігації 2016 року та розробки проекту користування водними об’єктами для плавання на маломірних суднах з представниками відповідних органів та установ провів заступник голови ОДА Сергій Сергієнко.
Цьогоріч вихід у плавання на маломірних суднах буде можливий із 21 травня — по Дніпру та Десні до початку осіннього льодоходу, а на Київському водосховищі — після закінчення терміну заборони промислового та любительського рибальства «Чернігіврибохороною».
Втім, як було зазначено під час обговорення, наступного року ця дата визначатиметься з урахуванням погодних умов.
Зазнає змін й порядок обліку та випуск плавзасобів на водні об’єкти області. Зокрема розглядатиметься пропозиція, створити оперативний електронний реєстр виходу суден в плавання. Такий формат стане в нагоді і прикордонникам, і екологам. Адже, на жаль, випадки браконьєрства на Чернігівщині мають місце.
Також на нараді заслухали пропозиції стосовно створення місць базування та утримання суден.
— Аби запобігти нещасним випадкам при користуванні малими суднами, необхідно створити безпечні умови, як для судноводіїв, так і для населення, що відпочиває на водних об’єктах області. Забезпечити це можливо лише спільними зусиллями, — зауважив Сергій Сергієнко.
Також він зазначив, що за необхідності ініціюватиме внесення змін у регулюючі документи як на обласному, так на загальнодержавному рівні.
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.