Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 17:50:11

В обласній раді заслухали звіти керівників комунальних підприємств

18.03.2016   08:23Агенцiя

17 березня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності, яке провів її голова Анатолій Мельник.

В роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, начальник управління комунального майна обласної ради Володимир Сидоренко.

Комісія, відповідно до раніше затвердженого графіка, заслухала звіти керівників семи комунальних підприємств про результати фінансово-господарської діяльності за 2015 рік та перспективи подальшого розвитку.

Перед депутатами звітували керівники комунальних підприємств: «Облсвітло», «Діловий центр», «Готельно-туристичний комплекс «Придеснянський», «Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат», «Редакція газети «Деснянська правда», «Центр реабілітації, оздоровлення та трудотерапії» та «Чернігівкіно».

За підсумками розгляду звітів комісією надані відповідні рекомендації керівникам цих підприємств.

Крім того, комісія розглянула звернення Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка щодо безоплатної передачі цілісного майнового комплексу комунального підприємства «Облсвітло» Чернігівської обласної ради до комунальної власності територіальної громади міста Чернігова. Також комісія розглянуті інші поточні питання.

На засіданні комісії також були присутні представники Антикорупційної громадської спілки «Совість», які взяли участь в обговоренні звітів окремих комунальних підприємств.

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.