Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 жовтня, 12:41:09

У міськраді обговорили Стратегію розвитку міста Чернігова

17.03.2016   06:55

У Чернігівській міській раді відбулася робоча нарада щодо організації розробки Стратегії розвитку міста Чернігова на період до 2020 року під керівництвом заступника міського голови Олександра Ломаки.

Заступник міського голови повідомив, що міський голова вже підписав розпорядження про створення робочої групи щодо розробки Стратегії розвитку міста Чернігова на період до 2020 року. Він зазначив, що до цієї роботи потрібно залучати фахових спеціалістів з різних галузей та експертів.

О. Ломако закликав всіх учасників робочої групи брати активну участь в розробці програми Стратегії розвитку міста, щоб програма та документи, які будуть напрацьовуватись були більш конкретними та практичними. Міська влада, структурні підрозділи міськради, депутатський корпус будуть працювати та керуватися саме цими документами при прийнятті бюджету міста, ухвалення програм соціально економічного розвитку.

Представники робочої групи розповіли про можливі програми Стратегії розвитку міста в різних галузях, освіти, медицини, туризму, економіки міста.

Останні новини Чернігівщини

Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад

Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад 12:37

В ніч з 24 на 25 жовтня о 4 годині ранку стрілки годинників потрібно перевести на годину назад.

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА 12:28

Індекс промислової продукції області за підсумками січня–вересня 2020 р. становив 91,5%.

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус 12:16

23 жовтня, у Прилуках відкрили новозбудований другий корпус місцевої гімназії. В урочистостях взяли участь перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний, міський голова Прилук Ольга Попенко, народні депутати України, керівники установ та організацій, педагоги, батьки та учні.

"Джинса" у друкованих ЗМІ на Чернігівщини: немарковані матеріали та двозначні рубрики 11:32

ОПОРА проаналізувала чернігівські газети, які виходили друком в жовтні 2020 року. Ознаки прихованої політичної реклами зафіксованов11 публікаціях, а матеріали з ознаками «джинси» - в п’яти з восьми друкованих видань.