Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 червня, 09:38:43

Обговорювали тарифи для ОСББ

04.03.2016   10:17Агенцiя

У Чернігівській міській раді 2 березня відбулася нарада на тему: «Тарифи для ОСББ» під головуванням заступника міського голови Олександра Кириченка.

В нараді взяли участь депутати міської ради, керівники комунальних підприємств та голови ОСББ.

Голова ОСББ «ЖК-82» Пушенко Н. С. розповіла про те, що до липня 2015 року тариф для них був встановлений – 1,19 грн/м2, на даний час тариф – 1,79 грн/м2. За її словами, цей тариф недостатній, необхідно підняти до рівня 2,90 грн/м2.

Голова ОСББ «Гоголівське, 3» Літвінов О. М. повідомив, що у них зараз тариф – 2 грн/м2 і це теж недостатньо, адже постійно зростають ціни на ПММ, електричну енергію та ін. На його думку, для існування ОСББ необхідно підняти тариф як мінімум до 2,5 грн/м2.

Голова наглядової ради ОЖБК Баран В. П. зазначив, що обґрунтований тариф є 5 грн/м2, але на даний час мешканці не мають змогу оплачувати такий тариф, тому необхідно підняти до рівня 2,5 грн/м2.

За словами, голови правління ОСББ «Габріель – ІІІ» Дорош П. М., діючий тариф для їх будинку від 1,25 грн/м2 (1-й поверх) до 1, 45 грн/м2. У зв’язку зі змінами в податковому законодавстві та підвищенням цін на послуги енерго-, водо-, теплопостачання та інше, є необхідність збільшення тарифу до 2,0 грн/м2.

Довідково: З 1 липня 2016 року набуває чинності Закон України «Про особливості здійсненню права власності у багатоквартирному будинку». На думку експертів, він сприятиме реформуванню житлово-комунального господарства у нашій державі. Згідно з цим документом ЖЕКи офіційно припинять своє існування, а мешканці багатоповерхових будинків зможуть самостійно утримувати свої помешкання.

З детальною інформацією щодо створення ОСББ можна ознайомитись в мережі Інтернет на сайтах osbb.zp.ua,osbbua.org, proosbb.info.

Останні новини Чернігівщини

7 червня - Всесвітній день безпеки харчових продуктів

7 червня - Всесвітній день безпеки харчових продуктів 09:18

Засновуючи цей Всесвітній день, ООН ставила своїм завданням залучення уваги держав до проблем здорового харчування населення.

7 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

7 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 09:17

7 червня православні та греко-католики святкують Трійцю.

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2 19:12

Голи: Фернандо, 4, Марлос, 26, 51 - Фаворов, 32, Будківський, 89.

АНОНСИ ПОДІЙ