Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 вересня, 00:19:37

Сергій Березенко: "Як мажоритарник, я не міг вчинити інакше"

18.02.2016   09:53Агенцiя

Політик пояснив чому голосував "за" відставку Уряду 16 лютого 2016 року.

Сергій Березенко написав на своїй сторінці Facebook: "Я усвідомлював усі міжнародні ризики. Знав про загрозу кредиту МВФ, про те, що ми можемо втратити підтримку Заходу у боротьбі з Росією. Знав, але голосував "за" відставку Уряду. Як мажоритарник, я не міг вчинити інакше. Бо мені дивитись в очі своїм виборцям. Той хто працює на округах добре знає, що цей Уряд втратив народну довіру".

На його думку події, які відбулися у Верховній раді 16 лютого, свідчать про продовження кризи. "Отже, іншого шляху, аніж перезавантаження - немає. Тільки з новими кадрами Уряд зможе працювати і відновлювати довіру суспільства", - переконаний народний депутат.

Останні новини Чернігівщини

Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07

Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні

На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03

Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини