Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 14:15:53

У Чернігові підлягають перейменуванню ряд вулиць

10.02.2016   12:27

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» у Чернігові розглядається питання перейменування цілого ряду вулиць.

Як зазначають в управлінні архітектури та містобудування міської ради, наразі складено перелік назв вулиць, що підпадають під дію закону про декомунізацію, а відтак – мають бути перейменовані до 21 лютого.

Щодо більшої частини вулиць, які слід перейменувати, Чернігівська міська рада вивчатиме думку громадськості. Комісія з питань міської топонімії, охорони та збереження історико-культурного середовища м. Чернігова до перейменування пропонує на розгляд громадськості перелік нових назв вулиць:
 


 
Пропозиції, зауваження та обґрунтування можна залишати в рубриці "запитання до влади" на офіційному веб-порталі міської ради, також можна звертатися до управління архітектури та містобудування міськради за адресою: вул. Кирпоноса, 9, або надсилати ел. поштою: arhitektura@chernigiv-rada.gov.ua, та publik@chernigiv-rada.gov.ua.

Останні новини Чернігівщини

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40

Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).

Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).

Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37

Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.

З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14

Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.

Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини