Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 03:48:52

Відбулась 19 сесія Чернігівської міської ради

30.03.2012   17:37

Дев’ятнадцята сесія Чернігівської міської ради шостого скликання розглянула всі питання порядку денного та завершила свою роботу.

Серед питань, що розглядалися на сесії, затверджено питання щодо внесення змін і доповнень до міського бюджету на поточний рік. Депутати проголосували за виділення додаткових видатків дошкільним навчальним закладам, зокрема, дитячому садку № 26 на придбання електроплити та електрокабелю, адже термін експлуатації газової плити, яку придбали для дитсадка ще у 1963 році, вже минув.

Депутати одностайно підтримали проект рішення “Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 25 грудня 2003 року “Про встановлення винагород спортсменам і тренерам міста за досягнення високих спортивних результатів на міжнародних змаганнях”, ініційоване постійною комісією з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї, молоді та соціального захисту. Як повідомив начальник відділу по фізичній культурі і спорту міської ради Олександр Стецько, за останні 9 років до збірної України увійшли близько 100 спортсменів з 28 видів спорту м. Чернігова.

Питання про встановлення винагород спортсменам та їх тренерам за високі спортивні досягнення набуває особливої актуальності напередодні проведення літніх Олімпійських ігор у Лондоні, адже серед чернігівських спортсменів вже визначені можливі кандидати на участь в них. Отже, вказаним рішенням при формуванні проектів міських бюджетів галузі на поточний та наступні роки передбачено виділення коштів на виплату грошових винагород спортсменам і тренерам міста за рахунок видатків та фінансування спортивних заходів.

До порядку денного 19-ї сесії міської ради за ініціативи 5-ти постійних комісій внесено зміни до Програми підтримки громадських організацій м. Чернігова на 2012 рік. Зокрема, додатково виділено кошти для Чернігівської міської асоціації “Конкордія”, яка опікується дітьми та молоддю з обмеженими можливостями, в тому числі, онкохворими. У складі громадської організації перебуває футбольна команда дітей з вадами зору, яка неодноразово продемонструвала свої напрацювання та майстерність у змаганнях з подібними командами за кордоном. Так, на потреби громадської організації з оплати фахівців із спортивної реабілітації та каніс-терапії, а також, для участі у змаганнях з футболу у м. Київ та м. Вітебськ вирішено додатково виділити 29 014 грн.

Депутати також розглянули земельні та інші питання порядку денного.

Останні новини Чернігівщини

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон 16:39

Кабінет міністрів на засіданні 1 квітня запровадив більш жорсткі заходи безпеки на період карантину до 24 квітня 2020 року.

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала 14:26

Вчора близько шостої вечора до поліції надійшло повідомлення про зникнення людини. 69-річна жінка, яка приїхала до родичів із Сумської області, кілька годин тому вийшла на вулицю і до цього часу не повернулася.

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах 14:14

Загальна площа, пройдена вогнем склала майже 30 га.

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини