Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 21:03:32

Іде підготовка до відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

28.01.2016   10:36

27 січня в малій залі Прилуцької міської ради міський голова Ольга Попенко у рамках “круглого столу” зустрілася із учасниками бойових дій на території інших держав.

На зустрічі були присутні секретар міської ради Анатолій Шамрай, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Сивенко, радник міського голови Іван Тютюнник, депутати та посадовці міської ради, заступник управління праці та соціального захисту населення міської ради Світлана Юрченко, головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу „Прилуцька центральна міська лікарня” Лариса Івченко, головний лікар Прилуцької стоматологічної поліклініки Сергій Подружин, директори комунальних підприємств міста: КП «Прилукижитлобуд» Вячеслав Сивенко, КП «Послуга» Руслан Ніязов, електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Євгеній Шаповал та представники громадських організацій міста.

Міський голова Ольга Попенко у своєму виступі запевнила, що до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав буде надана грошова допомога сім'ям загиблих та учасникам бойових дій на території інших держав.

У ході зустрічі були обговорені важливі питання: пільгове перевезення в міських автобусних маршрутах загального користування, пільги на оплату житлово-комунальних послуг сім’ям воїнів, загиблих (померлих) в Афганістані і спілці ветеранів Афганістану. Також піднімалося питання щодо надання житла, виділення земельних ділянок та лікарське забезпечення ветеранів Афганістану.

На всі запитання посадовці міської ради надали роз’яснення.

Головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу „Прилуцька центральна міська лікарня” Лариса Івченко надала ґрунтовні роз'яснення стосовно лікарського забезпечення та надання медичної допомоги, а головний лікар Прилуцької стоматологічної поліклініки Сергій Подружин щодо стоматологічних питань.

Останні новини Чернігівщини

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції?

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції? 17:07

Субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад - це один з інструментів підтримки розвитку ОТГ за кошти державного бюджету.

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець 17:02

- Колеги, я вас прошу, давайте без пафосу, - такими були перші слова Прем’єр-міністра Олексія Гончарука у Козельці. На центральній площі селища його зустрічали керівники обласного, районного та місцевого рівнів.

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), -

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), - 15:20

йшлося на семінарі за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Правові основи функціонування державної системи страхового фонду документації України», яке було проведено Чернігівським центром підвищення кваліфікації для начальників архівних відділів районних державних адміністрацій, Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад.

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність 14:08

Експерти Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та представники місцевої влади і активісти Новобілоуської ОТГ обговорили проект Статуту громади та розвиток освітньої мережі на зустрічі 19 лютого 2020 року.

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини