Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 листопада, 15:05:27

Створення сприятливих умов для надання адміністративних послуг — одне з головних завдань органів влади

27.01.2016   08:07Агенцiя

На цьому наголосив перший заступник голови ОДА Леонід Сахневич, перебуваючи з робочою поїздкою у трьох районах області.

25 січня Леонід Сахневич відвідав Коропський, Сосницький та Щорський райони. У ході візиту він провів зустріч з представниками місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування.

На порядку денному — передача повноважень реєстрації майнових прав юридичних та фізичних осіб від управління юстиції до органів виконавчої влади. Зокрема на часі вирішення технічних питань — введення посад, створення архіву.

Головною метою такого реформування, за словами першого заступника голови облдержадміністрації, є прискорення та спрощення процедури отримання адміністративних послуг і дозвільних документів, а також унеможливлення проявів корупції.

— На жаль, існуючий насьогодні у районах механізм надання адміністративних послуг має чимало проблем об'єктивного і суб'єктивного характеру,— зауважив Леонід Сахневич. — Система реєстрації майнових та речових прав перш за все має бути зручною для громадян.

Цього ж дня учасники обговорення оглянули приміщення, де можливе розміщення згаданої служби.

Також під час зустрічі було обговорено й інші актуальні питання. Зокрема узгоджувалися строки та форми фінансування робіт з реконструкції та капітального ремонту ряду об’єктів соціальної інфраструктури районів. Щодо цього питання представників місцевої влади консультував заступник директора Департаменту ЖКГ, регіонального розвитку та інфраструктури, начальник управління Сергій Ситник.

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини