Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 02:36:06

В полі зору - Смолинський торфозавод

13.01.2016   09:02

12 грудня відбулося перше засідання робочої групи з розгляду звернення трудового колективу «Смолинського торфозаводу» ДП «Чернігівторф».

Як поінформував депутат обласної ради Дмитро Блауш, на прикінці минулого року до нього звернулися працівники Смолинського торфозаводу з приводу, на їх думку, рейдерського захоплення і доведення цього підприємства до банкрутства.

За словами народного обранця, ситуація на підприємстві - надзвичайно критична. Керівництво підприємства, можливо, задіяне у певних фінансових оборудках, що можуть привести до повного знищення торфозаводу. На підприємстві зупинено виробництво, існують проблеми із виплатою заробітної плати робітникам, торфобрикет реалізується через посередника за завищеною ціною, придбане обладнання ржавіє і нагадує, швидше, металобрухт... Дмитро Блауш повідомив, що особисто відвідував Смолинський торфозавод і мав можливість безпосередньо переконатися у достовірності викладеної у колективному зверненні інформації.

Щодо ситуації на підприємстві виступили також заступник директора ДП «Чернігівторф» Юрій Бондаренко, депутат обласної ради Іван Якуб, заступник голови Чернігівської районної ради Володимир Поліщук, Смолинський сільський голова Іван Смірнов, представники трудового колективу заводу Іан Страхов і Валентина Огієнко та інші зацікавлені особи.

Звертаючись до учасників робочої групи та запрошених, заступник голови обласної ради Арсен Дідур закликав до неупередженого розгляду окресленої проблеми. Насамперед, було вирішено перевірити викладені у колективній скарзі факти шляхом звернення робочої групи до відповідних державних перевіряючих органів та правоохоронних структур. Також робоча група домовилася незабаром відвідати Смолин і вивчити ситуацію на місці.

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини