Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 березня, 14:31:55

Обласний протитуберкульозний диспансер очолив Микола Дейкун

05.01.2016   10:34Агенцiя

4 січня, колективу комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний проти-туберкульозний диспансер» представлено нового очільника. Ним, за рішенням ІІ сесії VІІ скликання обласної ради призначено Миколу Дейкуна.

Привітали колектив та головного лікаря з новим етапом у житті медичного закладу перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, заступник голови обласної ради Арсен Дідур, керівник профільного Управління ОДА Петро Гармаш та колеги.

— Здоров’я людей — це те, що варто берегти будь-якою ціною. Саме тому облдержадміністрації робитиме все можливе, аби підтримувати медицину в області, — зазначив Леонід Сахневич.
Також він наголосив на тому, що Микола Дейкун має величезний досвід успішного управління медичним закладом. Адже попередньо він очолював комунальний заклад «Обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом».

Принагідно перший заступник голови ОДА подякував за плідну роботу виконуючому обов’язки головного лікаря диспансеру Ярославу Волоському.

Презентуючи трудовому колективу лікарні нового керівника, Арсен Дідур відзначив його професійний досвід та високі медичні знання, що підтвердженні численними почесними нагородами та науковими ступенями.
- Медицина нині знаходиться в процесі реформування, то ж перед колективом стоїть нелегке завдання йти в ногу з часом та дбати про розвиток головного протитуберкульозного закладу Сіверського краю, - наголосив заступник голови обласної ради та побажав Миколі Дейкуну плідної праці по удосконаленню роботи лікувальної установи.

 
Довідково:

Дейкун Микола Петрович народився 5 серпня 1954 року.

Закінчив Київський медичний інститут, медичний факультет за спеціальністю «лікувальна справа» у 1979 році. Після закінчення інтернатури за спеціальністю «інфекційні хвороби» працював лікарем-інфекціоністом Коропської ЦРЛ, з липня 1983 року – заступником головного лікаря по медичній частині Коропської ЦРЛ, з липня 1984 року – заступником головного лікаря медико-санітарної частини комбінату «Чернігівпромстрой», з жовтня 1984 року – головним лікарем міської лікарні №4. З лютого 2003 року по лютий 2009 року займав посаду начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації. З лютого 2009 року працює головним лікарем Обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом.

Миколі Дейкуну присвоєно Почесне звання «Заслужений лікар України».

Має вищі кваліфікаційні категорії зі спеціальностей «терапія» та «організація і управління охорони здоров’я».

У 2002 році захистив кандидатську дисертацію та отримав наукову ступінь кандидата медичних наук.

За багаторічну і сумлінну працю в галузі охорони здоров’я нагороджувався Почесним грамотами Міністерства охорони здоров’я України.

Останні новини Чернігівщини

Блокування прийняття бюджету 2021: останній шанс отримати посади в Прилуцький міській раді

Блокування прийняття бюджету 2021: останній шанс отримати посади в Прилуцький міській раді 13:31

Політична криза, що триває наразі в місцевому парламенті, досягла свого піку. Опозиційна група депутатів постійно ігнорує роботу сесії, через що заблоковано ухвалення ряду важливих питань, зокрема – прийняття бюджету на 2021 рік.

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен 13:11

Під час зустрічі вони обмінялися привітаннями та обговорили питання створення меморіалу на місці перепоховання корюківців, загиблих від рук нацистів 1-2 березня 1943 року.

Школи Чернігівщини - у сотні найкращих

Школи Чернігівщини - у сотні найкращих 12:51

Дві школи з Чернігівщини потрапили до сотні кращих шкіл України за версією часопису «Фокус». Це ліцей при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя та школа №3 міста Чернігова.

Лікар-імунолог розповів про вакцину Covishield/AstraZeneca

Лікар-імунолог розповів про вакцину Covishield/AstraZeneca 12:40

Про вакцину Covishield/AstraZeneca, її вплив на організм, кількість доз та побічні прояви, який захист дає вакцина та скільки зберігаються антитіла розповів лікар-імунолог Чернігівської обласної лікарні Микола Біщак під час програми "Прайм-вечір. Акценти" в ефірі "Українське радіо. Чернігівська хвиля".

Операція “Первоцвіт”

Операція “Первоцвіт” 12:26

У зимово-весняний період на території Чернігівської області проводиться посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об'єктів рослинного світу, в тому числі, занесених до Червоної книги України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини