Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 січня, 03:43:48

Прозвітували про діяльність парторганізації за рік та проаналізували виборчу кампанію. ВІДЕО

26.12.2015   16:14Агенцiя

26 грудня відбулася конференція Чернігівської територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка».

У роботі конференції взяли участь 91 делегат зі 100 обраних.
Збори, як відмічалося, проходили у відкритому режимі.

У порядку денному були звіт Голови Чернігівської територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка» Владислава Атрошенко щодо діяльності організації за 2015 рік, звіт Ради та Контрольно-ревізійної комісії організації.

Одним з головних питань конференції  було аналіз виборчої кампанії та отриманих результатів на місцевих виборах.

У роботі конференції взяли участь народний депутат України Олег Дмитренко та голова облради Ігор Вдовенко.

Однією з помилок виборчої кампанії обласної парторганізації, відмічалося у доповіді Голови Чернігівської територіальної організації, були м'які підходи по відношенню до опонентів та деяких ситуативних союзників.

Владислав Атрошенко детально проаналізував роботу кожної районної та міської організації партії.
Сім парторганізацій домоглися найкращих результатів – Корюківська, Прилуцька та Чернігівська районні, Ріпкінська, Срібнянська, Щорська та Ніжинська міська. Ічнянська, Борзнянська та Талалаївська пасуть у цьому рейтингу задніх.

За результатами виборчої кампанії голова Чернігівської територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка» Владислав Атрошенко пообіцяв доволі жорсткі кадрові рішення.Останні новини Чернігівщини

Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30

“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

  Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16

В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07

Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

 На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58

Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області 10:52

На Чернігівщині чимало хороших пропозицій від роботодавців, які готові платити гідну заробітну плату. База вакансій служби зайнятості оновлюється щодня, переглянути її можна на порталі державної служби зайнятості за посиланням https://chg.dcz.gov.ua. Найбільше вакансій для лікарів, слюсарів, водіїв, швачок, електромонтерів,підсобних робітників тощо.