Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 травня, 22:38:29

Чи забезпечено ґендерну рівність в органах влади Чернігівської області

25.12.2015   07:26Агенцiя

24 грудня Чернігівською міською громадською організацією «Юридична клініка “Бона Менте”» проведено навчальний тренінг для жінок, які працюють на посадах державних службовців в органах виконавчої влади Чернігівської області.

Це стало можливим завдяки проекту «Забезпечення ґендерної рівності в органах влади Чернігівської області», який реалізується громадською організацією у рамках виконання обласної Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2011—2015 роки «Чернігівська громада».

Метою проекту є визначення проблем дискримінації в органах місцевого самоврядування та на держаній службі, забезпечення ґендерної рівності в державному секторі та сприяння соціальній й політичній активності жінок.

На початку тренінгу керівник проекту Вероніка Рибак презентувала підсумки анкетування та статистичного дослідження щодо кількості та статусу жінок, що працюють на державній службі у Чернігівській області.

— Як показало дослідження, нерівномірне співвідношення чоловіків і жінок свідчить про недостатню увагу керівників до забезпечення ґендерної рівності при підборі кадрів, під час процедури призначення та при формуванні кадрового резерву на заміщення вакантних посад державних службовців, — зазначила Вероніка Рибак.

Олександр Назаренко, керівник громадської організації «Асоціація регіональних ЗМІ», головний редактор Менської районної газети, у своєму виступі зробив акцент на проблемах ґендерної дискримінації серед ЗМІ та на використанні в роботі засобів медіа, зокрема соціальних мереж. Після чого були проведені практичні навчання.

Про юридичні аспекти захисту своїх прав під час проявів дискримінації розповів Володимир Ковальчук, юрист навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, уповноважений з гендерних питань.

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини