Кабмін визначив ЗМІ, через які викликатимуть до суду. У нас - "Деснянська правда"
Кабмін визначив друковані державні та місцеві ЗМІ, в яких розміщуватимуться оголошення про виклик до суду відповідачів, і свідків, місце перебування яких невідоме. Про це йдеться у розпорядженні уряду №1333 від 16 січня.
Загальнодержавним друкованим виданням для розміщення оголошень про виклик до суду визначено видання "Урядовий кур'єр".
Відповідно до документа, до регіональних друкованих ЗМІ входять "Вінничина" (Вінницька область), "Волинь - нова" (Волинська область), "Вісті Придніпров'я" (Дніпропетровська область), "Донеччина" (Донецька область), "Житомирщина" (Житомирська область), "Новини Закарпаття" (Закарпатська область).
У Запорізькій області оголошення про виклик до суду повинна розміщати "Запорізька правда", в Івано-Франківській - "Галичина", у Київській - "Час Київщини", у Кіровоградській - "Народне слово", у Луганській - "Вісник Луганщини", у Львівській - "Високий замок", у Миколаївській - "Рідне Прибужжя", в Одеській - "Одеські вісті", у Полтавській - "Зоря Полтавщини".
У Рівненській області оголошення про виклик до суду повинні розмістити "Вісті Рівненщини", у Сумській - "Сумщина", у Тернопільській - "Свобода", у Харківській - "Слобідський край", у Херсонській - "Наддніпрянська правда", у Хмельницькій - "Подільські вісті", у Черкаській - "Черкаський край", у Чернівецькій - "Буковина", у Чернігівській - "Деснянська правда".
Розпорядженням Кабмін затвердив "Хрещатик" для розміщення оголошень про виклик до суду в Києві.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.