Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 23:36:15

Офіційні сайти міст: реклама комп’ютерних ігор є, імен депутатів немає

19.12.2015   10:24Агенцiя

Не новина, що деякі сайти органів місцевого самоврядування не зовсім відповідають критеріям офіційних, не оприлюднюють всієї необхідної інформації та не є зручними для користувачів.

Але під час аналізу 120 сайтів міських рад різних рівнів у вересні-листопаді 2015 року, аналітики Центру політичних студій та аналітики зіштовхнулись із цікавими «особливостями» деяких із них.

Зокрема, сайт Гайворонської міської ради Кіровоградської області містить рекламу іу «випливаючому»  вікні, під час якої вмикається гучна музика. Здебільшого, це реклами комп’ютерних ігор та сайтів-тоталізаторів. За правилами реклами у мережі, вона не є безкоштовною, сайт, на якому вона розміщується, зазвичай, отримує прибутки від неї. Саме тому одразу ж виникає запитання – як на офіційному сайті органу місцевого самоврядування з’явилась комерційна реклама та як міська рада Гайворона розпоряджається прибутками від цієї реклами?Інший не менш «цікавий» сайт – Городнянської міської ради Чернігівської області, на якому розміщено рекламний банер «Твій народний депутат», а при переході за цим посиланням – відкривається будівельний сайт, що пропонує свої послуги.


Проте комерційні реклами на офіційних сайтах міст – ще півбіди. Велика проблема сайтів цих обох міст в тому, що на них розміщено вкрай мало публічної інформації, контактів чиновників, навіть прізвища депутатів одна із рад не розмістила на своєму сайті. Так, кількість обов’язкової інформації, яка є на сайті Гайворонської міської ради становить 38%. А на сайті Городнянської міської ради цей відсоток заледве дотягнув до позначки в 30%. Така ситуація свідчить про одне – байдуже ставлення чиновників цих рад до права громадян на доступ до інформації, адже 60-70% необхідної інформації на сайті просто відсутня.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.