Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 05:05:19

Чернігівська міська рада затвердила заступників міського голови та виконавчий комітет

12.12.2015   10:19

11 грудня, продовжила свою роботу перша сесія Чернігівської міської ради 7 скликання.

Міський голова Владислав Атрошенко відкрив засідання, оголосивши, що в залі перебувають 40 депутатів.

У своїй короткій промові він запевнив, що робитиме все можливе, аби виправдати надії та довіру чернігівців з першого дня.

Як відомо, пленарне засідання першої сесії міської ради 7 скликання розпочалося 4 грудня, під час якого новообрані депутати міської ради й міський голова склали присягу. Через відсутність кворуму у роботі сесії була оголошена перерва.

 Під час пленарного засідання 11 грудня перед затвердженням порядку денного Владислав Атрошенко інформував присутніх щодо створення фракцій у міській раді. Серед них: "Демократичний Альянс" у складі 3-х депутатів, "Опозиційний блок" у складі 3-х депутатів і "Наш край" у складі 12 депутатів.

Депутати затвердили порядок денний:
1. Про утворення постійної комісії Чернігівської міської ради 7 скликання з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету, обрання голови і визначення її складу.
2. Про затвердження заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади.
3. Про обрання секретаря Чернігівської міської ради сьомого скликання.
4. Про утворення виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьомого скликання та затвердження його персонального складу.

Постійну комісію Чернігівської міської ради 7 скликання з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету створено одноголосно. Головою комісії став депутат від Блоку П. Порошенка Олександр Тарасовець.

"Пакетним  голосуванням" депутати затвердили заступників міського голови, а саме: заступником міського голови – керуючим справами виконкому став Сергій Фесенко, заступниками з питань діяльності виконавчих органів ради – Олександр Ломако та Ольга Хоніч.

Висунутий на посаду секретаря міської ради за пропозицією міського голови Василь Білогура не був підтриманий депутатським корпусом під час таємного голосування. За його кандидатуру проголосували 17 депутатів, проти – 7, загалом взяли участь у голосуванні – 24 депутати.

Фракцією "Наш край" на посаду секретаря міської ради внесено кандидатуру Віктора Бистрова. Результати таємного голосування наступні: взяли участь у голосуванні – 26, за - 23, проти – 3.

Міська рада затвердила також виконавчий комітет міської ради у складі 6 осіб та проголосувала за його персональний склад. Так, до складу виконавчого комітету міської ради увійшли: міський голова Владислав Атрошенко, секретар міської ради Віктор Бистров та заступники міського голови – Сергій Фесенко, Олександр Ломако та Ольга Хоніч.

Після розгляду питань порядку денного Владислав Атрошенко оголосив про створення ще двох фракцій у міській раді – фракції "Блок Петра Порошенка "Солідарність" у складі 9 чоловік та фракції "Радикальна партія Олега Ляшка" у складі 3-х чоловік.

Міський голова Владислав Атрошенко оголосив перерву у роботі 1-ї сесії міської ради до наступного тижня.

Останні новини Чернігівщини

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду 17:12

Напередодні свята Івана Купала у бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов літературно-містичний вечір.

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 7 липня в області одужали 32 раніше інфікованих COVID-19. З них 27 з Чернігова, двоє з Чернігівського району та по одному з Носівського, Куликівського та Ніжинського районів.

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020 14:55

7 липня консультанти Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Городнянську ОТГ.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі 12:30

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі. Таке рішення прийняте з урахуванням того, що показники захворюваності на коронавірусну інфекцію по Чернігову досить спокійні.