Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 липня, 00:06:16

На Чернігівщині переобрали керівника обласної організації Аграрної партії

05.12.2015   11:20Агенцiя

3 грудня в Чернігові пройшла звітно-виборча конференція обласної організації Аграрної партії України. Партійці підбили підсумки виборчої кампанії та обрали делегатів на VІІ З’їзд Агарної партії.

Також переобрали голову обласної організації. Попередній очільник організацій - Віктор Кіяновський через завантаженість на основній роботі не має достатньо часу для ефективної партійної роботи на максимальний результат. Новим головою обласної організації обрали Сергій Гайдая, який останній час працював заступником голови Аграрної партії, а до цього уже обіймав посаду голови Чернігівської обласної організації.

«Ми збудували успішний бізнес, ми не бачили від влади підтримки ні в державних закупівлях, ні в дотаціях, ні в дешевих кредитах. Ми шукали способи ефективного господарювання самостійно. Ми впроваджували енергозберігаючі технології, збалансоване підживлення ґрунтів, почали використовувати сучасну техніку та системи точного землеробства. Ми завжди йшли на випередження часу. І зараз ми зрозуміли, що якщо хочемо мати ефективну владу – ми повинні бути у цій владі. Ми об’єдналися і отримали хороші результати на виборах - найкращі по Україні. Ми уже сформували аграрну фракцію – у нас 9 депутатів обласної ради, також наш депутат Віктор Кіяновський очолив земельну комісію в облраді», - розповідає Сергій Гайдай.

За словами політика у планах подальша розбудова партійних організацій в області та підготовка до наступних виборів, місцевих або парламентських, залежно від того, коли вони будуть.

«Ми стомилися чекати подачок, ми хочемо, аби галузь, яка годує країну отримувала належну увагу, аби люди, які живуть в сільській місцевості мали такі ж умови життя, як і в місті, аби пенсіонери не рахували кожну копійку, а лікарі та вчителі, могли спокійно займатися своєю професійною роботою, а не думати, де б заробити собі на хліб. Ми розуміємо, що для кардинальної зміни життя в країні присутності лише в місцевих органах влади не достатньо, ми повинні посісти належне місце на всіх щаблях влади і будувати таку ж успішну країну, як наші підприємства», - додав Сергій Гайдай.

Нагадаємо, на Чернігівщині аграрії набрали в область 14,06%, пройшли у всі районні ради та 3 міські. Всього в обласній раді отримали 9 депутатських мандатів, в районних і міських - 175, в сільських і селищних – 250. Також 38 аграріїв стали сільськими та селищними головами.

Останні новини Чернігівщини

Під час нересту у браконьєрів вилучено 958 кг незаконно добутої риби та понад 16 км сіток

Під час нересту у браконьєрів вилучено 958 кг незаконно добутої риби та понад 16 км сіток 14:10

З 25 березня по 29 червня на Чернігівщині тривала весняно- літня нерестова заборона щодо вилову водних біоресурсів.

Мешканець Чернігова отримав вирок за пропаганду війни

Мешканець Чернігова отримав вирок за пропаганду війни 14:04

За матеріалами Служби безпеки України Деснянський районний суд Чернігова заочно засудив місцевого мешканця за публічні заклики до війни, які він поширював через інтернет.

Підтверджених випадків COVID-19 в області – 576

Підтверджених випадків COVID-19 в області – 576 13:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 6 липня зафіксовано 3 нових випадки COVID-19: два у Чернігові та один у Козелецькому районі (хворий був госпіталізований до районної лікарні з пневмонією). Чернігівці лікуються амбулаторно.

Джерела доходів населення області. ДОВІДКА

Джерела доходів населення області. ДОВІДКА 13:47

За підсумками вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, середньомісячні сукупні ресурси (доходи) середньостатистичного домогосподарства Чернігівської області 2019 році зросли порівняно з 2018 роком на 15% та становили 11180 грн (в Україні – 12118 грн).

Поліцейські затримали особу, підозрювану у вбивстві

Поліцейські затримали особу, підозрювану у вбивстві 13:38

Поліцейські Чернігівського відділу поліції помістили до ізолятора тимчасового тримання чоловіка, який обґрунтовано підозрюється у завданні десятка смертельних ножових поранень знайомому.