Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 жовтня, 16:03:40

"Ми не вороги і ніколи не сказали жодного поганого слова про Україну" - В. Данилець та В. Моїсеєнко

25.11.2015   11:12Агенцiя

Концерт народних артистів України Володимира Данильця і Володимира Моісеєнка (відомих як гумористичний дует «Кролики») під загрозою зриву. Про це та цькування і звинувачення у непатріотичності вони розповіли на прес-конференції у Чернігові 24 листопада.

Артисти заперечили всі звинувачення запевнили, що не мали і не мають нічого проти української мови.

На ім’я Президента, Міністра культури України, директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, директора Чернігівського драматичного театру, де має відбутися концерт артистів, надійшов лист з проханням заборонити виступ «через їх зневажливу проросійську позицію та зневажливе ставлення до державної мови». Підписалися під листом деякі громадські організації та політичні партії.

Це звернення та звинувачення, описані в ньому, обурили народних артистів. Володимир Моїсеєнко та Володимир Данилець звернулися до преси, аби пояснити своє бачення ситуації. Скандал розгорівся після запису спільного концерту з російськими зіркам, а також звинувачень Данильця в тому, що він негативно висловлювався щодо української мови.

Володимир Данилець, який, до речі, є вихідцем з Чернігівської області (село Дмитрівка, Бахмацького району), заявив, що під час дискусії з Іриною Фаріон, підтвердженням чому є  відеозапис, котрий кожен трактує по-своєму, він стверджував, що треба захищати та розмовляти літературною українською мовою, а не діалекти, що часто звучать з телеекранів і містять слова часто незрозумілі глядачам. Народні артисти підкреслили, що нічого антиукраїнського у їх словах та діях не було.

«Ми не вороги і ніколи не сказали жодного поганого слова про Україну», - підкреслив Володимир Моїсеєнко.

Виступає дует «Кролики» не тільки в Росії, а й в інших країнах, саме як український колектив.

Останні новини Чернігівщини

Проаналізували готовність області до проведення виборів

Проаналізували готовність області до проведення виборів 12:41

Вибори, які мають відбутися в Україні вже найближчої неділі, відрізняються від попередніх за кількома пунктами. Серед основних — новий виборчий кодекс, нові громади, які вперше обиратимуть своїх депутатів, епідемія коронавірусу, яка значно ускладнює організацію виборчого процесу.

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка 12:18

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури, зобов’язавши одну із сільських рад Ніжинського району вчинити дії щодо реєстрації права власності на будівлю дитячого садка площею 480 кв.м. орієнтовною вартістю 4,2 млн. грн.

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні?

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні? 10:51

Майже 8 тисяч безробітних громадян працевлаштовано обласною службою зайнятості протягом січня-вересня 2020 року, що на 6% більше, ніж за відповідний період торік. Про це свідчить підсумкова статистика за 9 місяців. Отже, яку роботу пропонують роботодавці сьогодні?

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки 10:45

21 жовтня в Чернігівській міській раді відбулися торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.

У ОДА розповіли, як відбуватиметься голосування на місцевих виборах в умовах пандемії

У ОДА розповіли, як відбуватиметься голосування на місцевих виборах в умовах пандемії 10:20

Цієї неділі, 25 жовтня 2020 року, на території Чернігівської області відбуватимуться місцеві вибори. Як і по усій Україні, голосування здійснюватиметься в умовах адаптивного карантину. З метою убезпечення учасників виборчого процесу на державному рівні затверджено ряд протиепідемічних заходів.