Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 00:20:33

Ігор Вдовенко: Я звик працювати чесно, чого вимагатиму і від кожного підлеглого

25.11.2015   07:54Агенцiя

Ці слова сказав новообраний голова обласної ради Ігор Вдовенко під час першої зустрічі з посадовими особами виконавчого апарату обласного представницького органу, яку 24 листопада він провів разом із своїм першим заступником Валентином Мельничуком, повідомляє Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської облради.

Насамперед, Ігор Вдовенко подякував колишньому голові обласної ради Миколі Звєрєву за плідну роботу та особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, збереження миру в регіоні в складний для країни період.

– Спостерігаючи за Вашою діяльністю у вкрай напружений час, хочу відзначити, що Ви гідно і з честю вирішували складні завдання. Для мене, як людини і керівника, також важливо, що Вам вдалося зберегти та примножити позитивний мікроклімат у колективі виконавчого апарату ради, – наголосив керівник.

У свою чергу, Микола Звєрєв привітав Ігоря Вдовенка з обранням на високу посаду голови обласної ради та висловив надію, що нова депутатська команда під його керівництвом працюватиме ефективно задля забезпечення життєдіяльності та зміцнення добробуту територіальних громад Чернігівщини. За словами Миколи Звєрєва, цьому сприятиме і досвід новообраного першого заступника голови обласної ради Валентина Мельничука.

Микола Звєрєв побажав працівникам виконавчого апарату обласної ради міцного здоров'я, натхнення та успіхів в усіх починаннях.

Звертаючись до учасників зустрічі, голова обласної ради Ігор Вдовенко зазначив, що попереду на всіх чекає багато важливих і нагальних справ та висловив сподівання на плідну роботу і співпрацю усього колективу обласної ради.

– Я звик працювати чесно, чого вимагатиму від кожного підлеглого. Фаховість - це основний показник у роботі, – зазначив новообраний очільник обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини