Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 03:41:34

На Чернігівщині аграрії пройшли у всі районні ради та набрали 14,06% в облраду

17.11.2015   09:46Агенцiя

В Чернігівській області Аграрна партія України набрала 14,06% голосів до обласної ради та завела туди 9 своїх депутатів. Також аграрії представленні у всіх районних радах області.

Зокрема, в Куликівську районну раду набрали 46.15%, в Бобровицьку – 38.24%, у Варвинську – 34.62%, в Носівську – 32.35%, в Талалаївську – 26,92%, в Ічнянську – 22,39%, в Борзнянську - 38.24%, в Козелецьку – 20%, в Ріпкинську – 17,65%, в Семенівську – 15,38%, в Ніжинську – 14,71%, в Городнянську - 14,71%, в Бахмацьку - 17.65%, в Новгород-Сіверську – 15,38%, в Чернігівську – 13,04%, в Менську – 11,76%, в Щорську – 11,54%, в  Корюківську – 11.76%, в Коропську – 11,11%. Від 5 до 10% аграрії набрали в  Срібнянську, Прилуцьку, Сосницьку районні ради.

kyjanovskyy victor«В 6 районних радах ми набрали найбільше голосів. 16 наших депутатів претендують на посади голів та заступників голів районних рад. Ми йшли з дуже простою і зрозумілою людям ідеологією. Передусім,  це збереження українського села, створення нових робочих місць  і покращення рівня життя, як в селі, так і в місті. З іншого боку, у нас ішли авторитетні кандидати,  люди дивились на їхні біографії, на те, що ці кандидати зробили. Два цих поєднання дозволили нам отримати такий результат», - розповів голова Чернігівської обласної організації Аграрної партії Віктор Кияновський.

Всього до районних та міських рад пройшли 175 депутатів-аграріїв, до сільських і селищних – 250, 38 аграріїв стали сільськими та селищними головами. Також на Чернігівщині аграрії пройшли у 13 міських рад. Зокрема, в Бобровицьку міську раду набрали 28,5% голосів, в Ічнянську - 26,92%, в Борзнянську – 18,7%.

«У нас одні з найкращих результатів, які отримала партія в цілому по країні. Однак ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Ми утримуємо третину економіки, забезпечуємо 27% валютних надходжень і ми хочемо належної уваги від держави. Подивіться на європейських фермерів, їх не влаштовує, приміром, ціна на свою продукцію, вони виходять  в поле і виливають молоко, або перекривають дороги і все, на другий день уряд виділяє їм кошти на підтримку. А у нас фактично немає жодної підтримки, це ж нонсенс», -  говорить Віктор Кияновський.

За словами Віктора Кияновського, для реалізації усіх поставлених цілей присутності в одних органах місцевого самоврядування недостатньо, потрібне потужне лобі у парламенті.

«У нас в Ічнянському районі ми впровадили програму «Здорова дитина – успішна Україна», коли  в садочках і в молодшій школі ми безкоштовно забезпечуємо дітей молоком. Цю ж програму ми хочемо розширити на всю область. Однак, якщо говорити про складніші проекти, запуск переробних підприємств, які дадуть людям роботу, а громадам додаткові надходження в бюджет, то тут потрібна комплексна робота на всіх рівнях влади. Ми багато чого втратили, у нас в області був  і крохмальний завод,  і цукровий, відновити їх уже мабуть не вийде, але зараз треба зберегти те, що маємо і створювати нові підприємства з переробки сільськогосподарської продукції там, де вона вирощується. А тут потрібна, як робота органів місцевого самоврядування так і державна стратегія, нам потрібне потужне аграрне лобі в парламенті. І якщо ми так працюватимемо, як зараз почали, то у мене немає сумнівів, що ми будемо в парламенті», - резюмував Віктор Кияновський.http://www.agroparty.org.ua/pres-tsentr/novini/na-chernihivshchyni-ahrarii-proishly-u-vsi-raionni-rady-ta-nabraly-14-06protsent-v-oblradu

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 18:56

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає”

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає” 18:52

Всесвітньо відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, Герой України Василь Сліпак, рятуючи побратимів, загинув від кулі снайпера 29 червня 2016 року поблизу Луганського на Донеччині. 20 лютого 2017 року указом Президента України йому було присвоєно звання “Герой України” (посмертно).

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів 18:47

20 лютого відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері.

У чернігівських школах відновлюється освітній процес

У чернігівських школах відновлюється освітній процес 18:43

Управління освіти міської ради повідомляє про завершення додаткових канікул для школярів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.