Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 15:29:28

За дорученням Олександра Соколова завершують реконструкцію перехрестя біля "Голівуду"

10.11.2015   16:13Агенцiя

Все, що в місті робиться для комфорту і безпеки – заслуга команди міського голови.

На численні звернення громадян Чернігівським міським головою Олександром Соколовим прийнято рішення завершити реконструкцію перехрестя вулиць 77 гвардійської дивізії та Київської за кошти міста. З бюджету Чернігова було виділено 681 тис. грн. Тут уже встановлені світлофори, доробляється асфальт, переносяться газові труби, встановлюються нові дорожні знаки.

- Реконструкція перехрестя вулиць триває з 2009 року, - розповідає начальник управління капітального будівництва Чернігівської міської ради Анатолій Дзядзько. - Спочатку розпорядником робіт було управління капітального будівництва міської ради. Воно виготовило документацію, пройшло експертизу.

Потім субвенцію на будівництво виділив Київ. Розпорядженням голови облдержадміністрації замовники робіт були змінені. Об’єкт передали обласному управлінню капітального будівництва. І область цей об’єкт не доробила. На сьогоднішній день уже немає такого поняття як субвенція на будівництво. І грошей з Києва на це ніхто не дасть.

По перше, об’єкт аварійно небезпечний. Тут дуже високий рух автотранспорту, і без світлофору проїхати складно. А після відкриття торгівельного комплексу «Голівуд» транспорту ще додалося.

По друге – асфальт на перехресті покладений у два шари, а на вулиці Київській - в один.  Якщо його не доробити, асфальт навесні виб’ється і на ремонт треба буде викинути до ДВОХ мільйонів гривень.

Тому міський голова Олександр Соколов вирішив добудувати це перехрестя. Всі дорожні роботи завершать до 11 листопада.

Всі заяви представників кандидата в мери олігарха Атрошенка, що це його заслуга, не відповідають дійсності.

PR

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression