Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 жовтня, 20:30:36

"Наш край" попереджає про упередженість комісії та підкуп виборців

07.11.2015   08:56Агенцiя

Через загрозу зриву виборів та підкупу виборців Чернігівська міська партійна організація політичної партії «Наш Край», кандидати на посаду мера Наталія Алісєєнко, Іван Аніканов, Олександр Апанасенко оприлюднили відкрите звернення до міжнародних та українських спостерігачів, громадських організацій.

«Більшість в Чернігівській міській виборчій комісії Чернігівської області – представники Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», Радикальної партії Олега Ляшка, Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», Політичної партії «Народний фронт» явно реалізує різноманітні схеми зриву підрахунку голосів та встановлення результатів виборів», - говориться у зверненні.

Виборча комісія намагалася заблокувати встановлення результатів виборів депутатів Чернігівської міської ради. 30 жовтня відмовилася приймати протоколи про підсумки голосування і вийшовши за межі своїх законних повноважень, зобов’язала районні у місті виборчі комісії і зобов’язала їх провести повторний підрахунок недійсних виборчих бюлетенів. Суттєвого результату він не дав. Чернігівська  організації «Нашого краю» подала на комісію в суд. Він визнав дії комісії протиправними та припинив перерахунок бюлетенів.

Крім того, у зверненні говориться і про загрозу підкупу.
«До правоохоронних органів вже надійшли звернення мешканців міста про отримані ними особисто, по телефону або в мережі Інтернет пропозиції вербування осіб, які під час повторного голосування 15 листопада гарантовано віддадуть свій голос за провладного кандидата.

Використовується наступна схема: людину нібито наймають на роботу як агітатора і платять за це гроші. Насправді агітувати нікого не треба. Завдання – отримавши гроші, прийти і проголосувати на користь певного кандидата. Такі ж технології застосовувалися на скандально відомому 205-му окрузі», – пишуть автори звернення.

Вони просять звернути увагу на дії виборчої комісії, направити спостерігачів на другий тур виборів чернігівського міського голови та включити до звітів кричущі факти беззаконня. 


PR

Останні новини Чернігівщини

Ніжинський фаховий медичний коледж відзначив 115-річчя

Ніжинський фаховий медичний коледж відзначив 115-річчя 17:43

Сьогодні у Ніжинському фаховому медичному коледжі — урочисті збори з нагоди 115-ї річниці від дня заснування закладу.

Ніжинська міська лікарня на потреби ЗСУ передала два автомобілі 17:37

Війна згуртувала націю. Кожен українець на своєму місці: на фронті й в тилу самовіддано працює задля нашої Перемоги.

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних?

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних? 17:24

З 1 жовтня 2022 року в Україні підвищилися соціальні стандарти (згідно статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік»).

Служба судової охорони запускає нову кампанію «Твоя безпека – наша робота»

Служба судової охорони запускає нову кампанію «Твоя безпека – наша робота» 17:19

29 вересня 2022 року Служба судової охорони (ССО) спільно з Консультативною місією ЄС (КМЄС) в Україні оголосила про запуск нової національної інформаційної кампанії «Твоя безпека – наша робота».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини