Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 05:24:58

Звернення Владислава Атрошенка до виборців

28.10.2015   08:24Агенцiя

Дорогі чернігівці!

Я щиро дякую всім, хто, незважаючи на зневіру, прийшов 25 жовтня на вибори!

Мій основний опонент побудував свою кампанію не на звіті про роботу за 13 років, а на спробах принизити та дискредитувати мене та мою команду. Це продовжується і зараз - на другий день після голосування у поштові скриньки чернігівців вкинуті листівки начебто від мого імені, абсолютно брехливого змісту.  Брехня – визначальна риса кампанії з боку цієї міської влади.

Натомість я вів передвиборчу кампанію чесно: не займався підкупом виборців, представив стратегічну програму розвитку міста, звітував за зроблене.

Саме томуя з оптимізмом дивлюся на другий тур виборів міського голови Чернігова. Адже не можна залякати та обдурити всіх чернігівців, які набагато розумніші, ніж думає про них нинішняміська влада.

Вже зараз, не чекаючи другого туру, закликаю до консолідації всі політичні сили, які думають про розвиток Чернігова та його майбутнє. Я готовий до щирого діалогу та спільного розгляду всіх проектів та пропозицій, які спрямовані на покращення якості життя людей.

Бачу такі основні фактори консолідації, навколо яких маємо об’єднати місто:
1. Підтримка чернігівців: доступна медицина, якісний громадський транспорт, високі стандарти ЖКГ, турбота про малозабезпечених людей.
2. Суспільний добробут: створення нових робочих місць, розвиток економіки, залучення інвестицій, підвищення якості життя людей в Чернігові.
3. Розвиток міста та його модернізація: покращення якості освіти, енергозберігаючі програми, екологія.
4. Прозорість: подолання корупції, відкриті земельні аукціони, регулярні звіти чиновників перед громадянами.

Закликаю до спільної роботи всі політичні сили, які потрапили та не потрапили до міської ради, громадські організації та небайдужих чернігівців. Я готовий простягнути руку кожному, хто хоче працювати для розвитку Чернігова.

Не треба думати, що все вже вирішено. Все залежить від вас!

Досягнення моєї команди та результати її роботи для чернігівців протягом останніх років потрібно захищати. І ми готові до цього!

Пам’ятаймо: погану владу вибирають хороші люди, які не ходять на вибори.

Тому закликаю всіх вас, шановні земляки, - 15 листопадапідтримайте розвиток міста та дайте йому шанс на позитивні зміни і гідне майбутнє! Місту потрібен ковток свіжого повітря!Не знехтуйте тими можливостями, які відкриваються перед Черніговом після зміни міського голови!


З повагою, Владислав Атрошенко

 

PR

Останні новини Чернігівщини

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років 14:20

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, яким більше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині 12:44

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж)).

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні 12:39

Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 32 пожежі, що виникли внаслідок необережності громадян у поводженні з вогнем, а також спалювання сміття і сухої рослинності.

Виклики та досягнення Ріпкинської громади в реалізації реформ . ВІДЕО 12:27

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво смт Ріпки про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів 12:24

Лісові господарства державного та комунального підпорядкування Чернігівської області за час весняної лісокультурної кампанії вже охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів площі.