Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 11:27:09

Рятувальники взяли участь у роботі прес-центру "Місцеві вибори 2015. Чернігівщина"

23.10.2015   18:32Агенцiя

23 жовтня представник Управління ДСНС у Чернігівській області взяв участь у круглому столі прес-центру "Місцеві вибори 2015. Чернігівщина".

Зокрема було зазначено, що рятувальниками області вжито заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки виборчих дільниць, а саме: до органів влади, голів виборчих комісій направлені інформаційні матеріали щодо приведення дільниць у належний протипожежний стан, з членами комісій проведені відповідні інструктажі, виборчі дільниці забезпечені пам'ятками та інструкціями з питань пожежної та техногенної безпеки.

Крім того, пожежно-рятувальними підрозділами відпрацьовані документи оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації та події, а весь особовий склад з 24 жовтня переводиться на посилений варіант несення служби.

На цей період у підрозділах чергуватиме понад 200 співробітників на 63 одиницях пожежно-рятувальної техніки та ще стільки ж особового складу та 66 одиниць техніки перебуватимуть в оперативному резерві, який готовий до реагування.

Крім того, близько 500 співробітників оперативно-рятувальної служби області здійснюватимуть патрулювання та чергування безпосередньо на виборчих дільницях і слідкуватимуть за протипожежним станом електромереж, шляхів евакуації, засобів пожежогасіння тощо.

На завершення роботи прес-центру представник Управління ДСНС у Чернігівській області через засоби масової інформації звернувся до голів виборчих комісій з проханням ще раз ретельно перевірити стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки виборчих дільниць та провести додаткові інструктажі з членами комісій, аби не допустити пожеж і надзвичайних подій під час проведення виборів.

Останні новини Чернігівщини

Cтартувала національна естафета

Cтартувала національна естафета "Олімпійський день-2020" 11:14

Чернігів 3 червня першим прийняв національну естафету «Олімпійський день-2020».

Декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік подається до 1 липня

Декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік подається до 1 липня 11:06

Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу платників податків, що у зв’язку із запровадженням карантину річна декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік подається до 1 липня 2020 року, крім випадків передбачених розд. IV ПКУ, коли така декларація може бути подана пізніше цього строку.

Головним лісівником Чернігівщини став депутат обласної ради

Головним лісівником Чернігівщини став депутат обласної ради 11:00

3 червня голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький представив нового начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства. Ним став депутат обласної ради Юрій Болоховець.

Чотирьом видатним спортсменам з Чернігівщини призначено стипендії Президента України

Чотирьом видатним спортсменам з Чернігівщини призначено стипендії Президента України 10:57

Указ про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів підписав Президент України Володимир Зеленський 1 червня 2020 року.

У Чернігівській області не планують надалі послаблювати карантинні заходи

У Чернігівській області не планують надалі послаблювати карантинні заходи 10:54

У Чернігівській ОДА 3 червня відбулось засідання штабу з ліквідації надзвичайної ситуації.