Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 11:09:00

Начальник міліції громадської безпеки УМВС взяв участь в прес-конференції "Готовність до виборів Чернігова та області"

23.10.2015   18:24Агенцiя

Виконуючий обов’язки начальника Управління – начальник міліції громадської безпеки УМВС в Чернігівській області полковник міліції Олександр Селіверстов зустрівся в Прес-центрі «Місцеві вибори-2015. Чернігівщина» з представниками місцевих ЗМІ.

Ключовим питанням зустрічі стало обговорення готовності до дня виборів дільничних виборчих комісій міста і області та як підготувалася до місцевих виборів влада.

Олександр Селіверстов коротко нагадав статистику: на Чернігівщині створено 1092 виборчі дільниці, тут зареєстровано 865 тисяч виборців. До охорони громадського порядку залучається, фактично, весь особовий склад органів внутрішніх справ. Безпосередньо на дільницях охоронятимуть виборчу документацію та стежитимуть за правопорядком майже 2 тисячі правоохоронців. Крім того, створено необхідний резерв, який чергуватиме у визначених місцях і, в разі виникнення надзвичайних ситуацій, залучатиметься до їх подолання.

Доповідач від УМВС також ознайомив присутніх з переліком порушень виборчого законодавства, зафіксованих правоохоронцями з початку виборчої кампанії. Станом на сьогоднішній ранок їх зареєстровано 53. До початку прес-конференції, уточнив полковник Селіверстов, кількість залишалася незмінною. Інформацію щодо 15 з них внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Керівник управління громадської безпеки УМВС підкреслив, що міліція Чернігівщини має достатньо сил та засобів для підтримання громадського порядку як у той вже короткий період, який залишився до початку виборів, так і безпосередньо в день голосування.

Останні новини Чернігівщини

Декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік подається до 1 липня

Декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік подається до 1 липня 11:06

Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу платників податків, що у зв’язку із запровадженням карантину річна декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік подається до 1 липня 2020 року, крім випадків передбачених розд. IV ПКУ, коли така декларація може бути подана пізніше цього строку.

Головним лісівником Чернігівщини став депутат обласної ради

Головним лісівником Чернігівщини став депутат обласної ради 11:00

3 червня голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький представив нового начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства. Ним став депутат обласної ради Юрій Болоховець.

Чотирьом видатним спортсменам з Чернігівщини призначено стипендії Президента України

Чотирьом видатним спортсменам з Чернігівщини призначено стипендії Президента України 10:57

Указ про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів підписав Президент України Володимир Зеленський 1 червня 2020 року.

У Чернігівській області не планують надалі послаблювати карантинні заходи

У Чернігівській області не планують надалі послаблювати карантинні заходи 10:54

У Чернігівській ОДА 3 червня відбулось засідання штабу з ліквідації надзвичайної ситуації.