Мер Чернігова Олександр Соколов привітав призерів турніру з важкої атлетики
Сьогодні, 17 жовтня, в ДЮСШ «Атлет» на параді відкриття міського турніру з важкої атлетики побував мер Чернігова Олександр Соколов.
Він привітав спортсменів, які стали призерами європейського юніорського та молодіжного чемпіонату з важкої атлетики в Клайпеді (Литва) - Олексія Бібіка і Владислава Шимченка.
- Щиро вітаю хлопців, які зайняли треті призові місця на престижному міжнародному турнірі. Уже сьомий рік ми підтримуємо наших юнаків і вручаємо премії від імені міськвиконкому. У стінах цієї ДЮСШ виросло багато видатних спортсменів, зараз вони прославляють наше місто далеко за його межами. Це Ольга Коробка, Наталія Давидова та інші. Не зрадимо цієї традиції й сьогодні. Адже здорові люди, здорові діти - це запорука успіху нашого міста, а отже, ми і надалі підтримуватимемо спорт у Чернігові, - зазначив Олександр Соколов.
На прикiнці турніру міський голова вручив премії призерам та їхнім тренерам - Дмитру Шолоху й Олександру Мощенку.
PR
Останні новини Чернігівщини
Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58
Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.
Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23
Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».
На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36
З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.
Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51
Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.