Комунікативний майданчик «Чому я йду у мери?» з Романом Давлеткужиним
9 жовтня у прес-центрі «Місцеві вибори – 2015. Чернігівщина» відбувся комунікативний майданчик «Чому я йду в мери?». Гостем заходу став кандидат на посаду міського голови Роман Давлеткужин.

Формат заходу передбачав п’ять основних запитань, які є типовими для усіх учасників майданчику «Чому я йду у мери?», а також спілкування із журналістами та відповіді на питання, що їх цікавили .
Що у Чернігові не так?
На думку Романа Давлеткужина проблеми є у всіх сферах життя мешканців нашого міста. Хтось з ними стикається щодня, хтось не так часто. «За останні десять років у Чернігові не побудували жодного кілометра доріг. Мова йде про будівництво, а не про ремонт, реконструкцію або відновлення. Тротуари та пішохідні переходи такі, що коли йдеш по ним з дитячим візочком, здається, що ти спортсмен і береш участь у перегонах по пересіченій місцевості. Місто не призначене для прогулянок з візочками, а уявляєте як важко людям з обмеженими можливостями?» - акцентував увагу журналістів Роман Давлеткужин.
Ще однією проблемою міста політик назвав міське сміттєзвалище, яке цього літа ледь не стало причиною екологічної катастрофи. Ця тема свого часу дуже активно використовувалася у передвиборчих програмах деяких кандидатів на посаду міського голови. Але й досі питання залишається відкритим.
Також проблематичними для Чернігова є питання екології, громадського транспорту, забезпечення спортивними та ігровими майданчиками дорослих та маленьких чернігівців.
За словами Романа Давлеткужина, Чернігів перестав бути індустріальним містом. Зникли великі бюджетоутворюючі підприємства, а ті що залишилися ледь-ледь зводять кінці з кінцями. Наприклад, свого часу завдяки підприємству «Хімволокно» у місті з’явилися тролейбусне управління, обласна лікарня, міський палац культури. «А ці всі підприємства – це робочі місця, податки та доходи у місцевий бюджет», - сказав політик. На його думку «Чернігів сьогодні перетворився на торговий майданчик».
«Місто потребує розвитку промислових об’єктів, - переконаний Роман Давлеткужин. – Адже тільки за рахунок дрібного та середнього бізнесу економіку не підняти».
Чи можливі швидкі зміни на краще?
На думку гостя комунікативного майданчику «Чому я йду в мери?» зміни у житті міста можливі. І у деяких навіть за доволі короткий проміжок часу. Політик вважає, що першим кроком для кожного чернігівця – не проігнорувати вибори 25 жовтня.
Що може зробити одна людина?
«Одна людина може зробити дуже багато. Все залежить від того, які цілі ставить перед собою людина, що йде у мери. Якщо мета - особисте збагачення, то це один напрямок роботи. Якщо - розвиток Чернігова, то новий очільник міста буде формувати команду, яка ефективно працюватиме заради добробуту та процвітання нашого міста», - сказав Роман Давлеткужин. На його думку, міський голова – це людина, яка може проводити і непопулярні реформи, приймати непопулярні рішення. І згадав, що у 2004 році президент В.Ющенко, маючи значну підтримку українців, міг проводити непопулярні реформи які в подальшому призвели б до суттєвого покращення в Україні, але він цього не зробив і все поступово залишилося як є.
Які позитивні напрацювання потрібно зберегти?
Серед позитивних напрацювань Роман Давлеткужин назвав програми розвитку міста, які на його думку хоча і потребують певного доопрацювання, але це та гарна спадщина, яку стара влада залишить новій.
Чернігів у майбутньому – це…
«Чернігів у майбутньому - це індустріальне місто. Це місто науковців. Це культурне місто. Це туристичний центр», - сказав політик. Але він переконаний, що саме промислова сфера дасть поштовх для розвитку всіх інших напрямків.
Довідка:
Комунікативний майданчик «Чому я йду у мери?» - одна з перших спроб у новій формі ознайомити представників мас-медіа і громадських активістів з кандидатами на посаду міського голови Чернігова.
Організатори сподіваються, що інші кандидати приєднаються до цієї ініціативи та нададуть свої відповіді на питання:
- що у Чернігові не так?
- чи можливі швидкі зміни на краще?
- що може зробити одна людина?
- які позитивні напрацювання потрібно зберегти?
- Чернігів у майбутньому – це…
А журналісти на комунікативному майданчику зможуть поставити свої запитання та оцінити кандидатів у мери нашого міста.
Прес-центр «Місцеві вибори – 2015. Чернігівщина»
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.