Комунікативний майданчик «Чому я йду у мери?» з Романом Давлеткужиним
9 жовтня у прес-центрі «Місцеві вибори – 2015. Чернігівщина» відбувся комунікативний майданчик «Чому я йду в мери?». Гостем заходу став кандидат на посаду міського голови Роман Давлеткужин.

Формат заходу передбачав п’ять основних запитань, які є типовими для усіх учасників майданчику «Чому я йду у мери?», а також спілкування із журналістами та відповіді на питання, що їх цікавили .
Що у Чернігові не так?
На думку Романа Давлеткужина проблеми є у всіх сферах життя мешканців нашого міста. Хтось з ними стикається щодня, хтось не так часто. «За останні десять років у Чернігові не побудували жодного кілометра доріг. Мова йде про будівництво, а не про ремонт, реконструкцію або відновлення. Тротуари та пішохідні переходи такі, що коли йдеш по ним з дитячим візочком, здається, що ти спортсмен і береш участь у перегонах по пересіченій місцевості. Місто не призначене для прогулянок з візочками, а уявляєте як важко людям з обмеженими можливостями?» - акцентував увагу журналістів Роман Давлеткужин.
Ще однією проблемою міста політик назвав міське сміттєзвалище, яке цього літа ледь не стало причиною екологічної катастрофи. Ця тема свого часу дуже активно використовувалася у передвиборчих програмах деяких кандидатів на посаду міського голови. Але й досі питання залишається відкритим.
Також проблематичними для Чернігова є питання екології, громадського транспорту, забезпечення спортивними та ігровими майданчиками дорослих та маленьких чернігівців.
За словами Романа Давлеткужина, Чернігів перестав бути індустріальним містом. Зникли великі бюджетоутворюючі підприємства, а ті що залишилися ледь-ледь зводять кінці з кінцями. Наприклад, свого часу завдяки підприємству «Хімволокно» у місті з’явилися тролейбусне управління, обласна лікарня, міський палац культури. «А ці всі підприємства – це робочі місця, податки та доходи у місцевий бюджет», - сказав політик. На його думку «Чернігів сьогодні перетворився на торговий майданчик».
«Місто потребує розвитку промислових об’єктів, - переконаний Роман Давлеткужин. – Адже тільки за рахунок дрібного та середнього бізнесу економіку не підняти».
Чи можливі швидкі зміни на краще?
На думку гостя комунікативного майданчику «Чому я йду в мери?» зміни у житті міста можливі. І у деяких навіть за доволі короткий проміжок часу. Політик вважає, що першим кроком для кожного чернігівця – не проігнорувати вибори 25 жовтня.
Що може зробити одна людина?
«Одна людина може зробити дуже багато. Все залежить від того, які цілі ставить перед собою людина, що йде у мери. Якщо мета - особисте збагачення, то це один напрямок роботи. Якщо - розвиток Чернігова, то новий очільник міста буде формувати команду, яка ефективно працюватиме заради добробуту та процвітання нашого міста», - сказав Роман Давлеткужин. На його думку, міський голова – це людина, яка може проводити і непопулярні реформи, приймати непопулярні рішення. І згадав, що у 2004 році президент В.Ющенко, маючи значну підтримку українців, міг проводити непопулярні реформи які в подальшому призвели б до суттєвого покращення в Україні, але він цього не зробив і все поступово залишилося як є.
Які позитивні напрацювання потрібно зберегти?
Серед позитивних напрацювань Роман Давлеткужин назвав програми розвитку міста, які на його думку хоча і потребують певного доопрацювання, але це та гарна спадщина, яку стара влада залишить новій.
Чернігів у майбутньому – це…
«Чернігів у майбутньому - це індустріальне місто. Це місто науковців. Це культурне місто. Це туристичний центр», - сказав політик. Але він переконаний, що саме промислова сфера дасть поштовх для розвитку всіх інших напрямків.
Довідка:
Комунікативний майданчик «Чому я йду у мери?» - одна з перших спроб у новій формі ознайомити представників мас-медіа і громадських активістів з кандидатами на посаду міського голови Чернігова.
Організатори сподіваються, що інші кандидати приєднаються до цієї ініціативи та нададуть свої відповіді на питання:
- що у Чернігові не так?
- чи можливі швидкі зміни на краще?
- що може зробити одна людина?
- які позитивні напрацювання потрібно зберегти?
- Чернігів у майбутньому – це…
А журналісти на комунікативному майданчику зможуть поставити свої запитання та оцінити кандидатів у мери нашого міста.
Прес-центр «Місцеві вибори – 2015. Чернігівщина»
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.